Şimdi Ara

Satılık>> 80 LvL Assassin İtemli sadece 750TL!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Sunucu #Atlantis
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

80 LvL Orc assassin charımı satıyorum.Üstünde 190K,clanda 120k Np var.Bütün skiller açık.FS leri yandı.Exp görevleri duruyor.İtemler:

Dual Cleaver +9
    Rol +1
    Rol +0
    Glass Belt
    WP +1
    Shell Pauldron +8
    +9 Dex Earring x 2
    Fp +8 Gauntlent & Boots
    +7 Chitin Pad
    +6 Rogue DD
    +7 Chitin Spear Def.
    +0 Scorpion Shield

Diğer itemler orta seviye,kasada biton para edecek ıvır zıvır var.Ayrıca 6 GB var charda.Kesinlikle itemli olarak satılacak,sakın tek tek item ya da char sormayın.İzmir,Denizli,Afyon,Bursa,Adana,Hatay'dan satıs olabilir,ama sehir icin tekrardan sorun lutfen.

Fiyat 750 TL. msn adresim "ba.aksakal@hotmail"

Yurtdısında oldugum icin telefon vermiyorum,ayrıca Msnde surekli olamıyorum calıstıgım icin.Ciddiyseniz mail de atabilirsiniz.

İyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AssKickeRJr -- 28 Nisan 2009; 22:06:40 >

• Güncel....
  • quote:

Orijinalden alıntı: AssKickeRJr

Güncel....
    Char güzel, fiyat güzel hayırlı satışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Monterrey

Char güzel, fiyat güzel hayırlı satışlar

Alıntıları Göster
    char guzel ama o fiyat etmez bence ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuclear_bomb

Alıntıları Göster
    sizi ekleyipte ben subayım diyen adamlara güvenmeyin char vermeyin her satış topic altında artık bunu hatırlatıcağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuclear_bomb

Alıntıları Göster
    Eğer 80 lvl karakter,itemlerin ve chardaki GB nin fiyatlarını teker teker hesaplayıp toplarsan,verdiğim fiyattan çok daha fazla çıktığını kolayca farkedebilirsin.Yurtdışına çalışmaya çıktığım için fiyatı bu kadar düşük tuttum.Tabi herkese uygun gelmeyebilir fiyat...Uyarın için de teşekkürler Dante,daha önce ağzım yandığı için zaten kesinlikle yüzyüze satıyorum.

Konu günceldir.....
  • quote:

Eğer 80 lvl karakter,itemlerin ve chardaki GB nin fiyatlarını teker teker hesaplayıp toplarsan,verdiğim fiyattan çok daha fazla çıktığını kolayca farkedebilirsin.Yurtdışına çalışmaya çıktığım için fiyatı bu kadar düşük tuttum.Tabi herkese uygun gelmeyebilir fiyat...Uyarın için de teşekkürler Dante,daha önce ağzım yandığı için zaten kesinlikle yüzyüze satıyorum.

Konu günceldir.....

Alıntıları Göster
    Up
  • quote:

Up

Alıntıları Göster
    Güncel
  • quote:

Güncel

Alıntıları Göster
    Güncel.....
  • quote:

Güncel.....

Alıntıları Göster
    Güncel
  • quote:

Güncel

Alıntıları Göster
    Up
  • quote:

Up

Alıntıları Göster
    Up
  • quote:

Up

Alıntıları Göster
    Güncel
  • quote:

Güncel

Alıntıları Göster
    fiyat gayet uygun iyi satışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Freedom21 -- 17 Nisan 2009; 18:29:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Freedom21

fiyat gayet uygun iyi satışlar

Alıntıları Göster
    yok artık fiyatlar çok uygun ben areste 67 level charımı 1500 ytlye satmıştım, +8 dual shard +0 rol iron belt, +1warrior pendant, +8 full chitin, 120k np vardı

Patriot clanındaydım yıllar geçti ama, bakıyorumda oyunda çok şey değişmiş, hayırlı satışlar umarım benim gibi sattıktan sonra çabuk uuntursun

• quote:

Orijinalden alıntı: deniz c

yok artık fiyatlar çok uygun ben areste 67 level charımı 1500 ytlye satmıştım, +8 dual shard +0 rol iron belt, +1warrior pendant, +8 full chitin, 120k np vardı

Patriot clanındaydım yıllar geçti ama, bakıyorumda oyunda çok şey değişmiş, hayırlı satışlar umarım benim gibi sattıktan sonra çabuk uuntursun

Alıntıları Göster
    Teşekkürler arkadaşlar....Zaten 1.5 aydan fazla oldu oynamıyorum,sadece iş güç olmadığı için oynuyordum zaten,bi bağımlılık yok çok şükür :)

Konu günceldir...

• quote:

Teşekkürler arkadaşlar....Zaten 1.5 aydan fazla oldu oynamıyorum,sadece iş güç olmadığı için oynuyordum zaten,bi bağımlılık yok çok şükür :)

Konu günceldir...

Alıntıları Göster
    UPUP

yeni server gelcek ya herkes charlarını satıyor yeni server icin o yuzden biraz zor satılabilir. ama fiyat gayet uygundur
  • quote:

Orijinalden alıntı: eurotrip

UPUP

yeni server gelcek ya herkes charlarını satıyor yeni server icin o yuzden biraz zor satılabilir. ama fiyat gayet uygundur

Alıntıları Göster
    upup
  • +++++++++++++++
  • quote:

+++++++++++++++
    ben mi göremedim serweri yazmadın mı ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.