Şimdi Ara

Satılık full modifiye edilmiş drift on road

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir heves drift aracı topladım bütün parçalarını ayrı ayrı bulup birleştirdim sonuç olarak harika bir araba yaptım fakat çabuk sıkıldım. Dolayısıyla aracı bana maal olan fiyattan çok aşağısına satıyorum. Zararın neresinden dönülse kardır hesabı. Aracın parçaları aşağıdaki gibidir. Aracın en küçük vidasına kadar hiç bir problemi,arızalı parçası yoktur. Toplamda 8-10 saat sadece terasta kullanılmış çok temiz ikinci el araçtır.ARAÇ KOMPLE SATILIKTIR TEK TEK PARÇA TEKLİF ETMEYİNİZ. TAKAS sadece 4ch kaliteli bir helikopterle olabilir.

- Himoto nascada kasa (Aliminyum şaft,aliminyum şasi koruyucusu,,yağlı amortisörleri,ayarlanabilir caster ve toe kolları) -->310 TL.

- Orjinal 2ch kumanda (throttle trim,steering trim, ayrı ayrı ayarlanabilir direksiyon trimleri ve ileri-geri gaz trimleri)

- Ezrun 9t 4300 kv brushless motor 32.000 rpm (27 ve 58t main gears) -->233 TL set

- Ezrun 35A sensorless ESC (voltaj koruması,soğutma fanı,mod ayarları mümkün)

- Ezrun ESC için programlama kartı

- Turnigy 7.4V 5800 mah 25C 2S li-po pil ( Bullet konnektörleri araca göre tarafımdan lehimlenmiş hazır durumda)-->110 TL +15 TL connectorler

- 1800 mah ni-mh yedek pil.

- Himoto nascadanın orjinal kepi yeşil lamborghini(ufak tefek çizikleri var)

- Aracın orjinal lastiklerinin yerine kendim pvc den drift lastikleri yaptım. Elimde onlardan başka lastik jant seti yok. Videoda görebilirsiniz.

- Kilitlenmiş arka differasiyel.

Araç bana toplamda yaklaşık 700 TL ye maal oldu. Ben 500 tl istiyorum. İsteyene imax b6 li-po,ni-cd,li-io,ni-mh vb pilleri 5A e kadar balanslı olarak şarj ve deşarj edebilen profosyonel şarj aleti ve 12v 5A adaptörünü +150 TL ye satabilirim. (Aracın fiyatına dahil değildir.)

Düşünen arkadaşlar aracı görebilirler. Extra resim görmek isteyenler mesaj atsın. Ankara içi Cebecide elden teslim,dışarıya kargo ile.

VİDEO VE FOTOLAR İÇİN sahibinden.com İlan no: #30460636 msn-> ysg_serdar82@hotmail.com

• hangi ildesin bide resim koyabilirmisin
  • Çok emek harcamış ve extreme bir model çıkarmışsınız. Emeğinize sağlık. Ayıp olmazsa resmide ben ekliyim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.