Şimdi Ara

Satılık iphone 8gb sıfır kaçırmayın...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar iphone 8Gb ( 3G değildir ki bence gerekte yok zaten ) iphone üzerindeki jelatinli haliyle ve kutusuyla sıfırdır. Amerikadan gelmiştir. Sadece kontrol amaçlı kutusundan çıkarılmıştır. Ankara'dan almak isteyen arkadaşlar varsa elden teslim edilir, isterlerse yardım amaçlı beraber 1.1.4 versiyon programlar ve Türkçe menü yükleyebilirim (2.0 yükleyemem, kendi iphone'uma da yükleyemedim daha :) ) İsteyen arkadaşlar olursa pm atabilirler. fiyat 900ytl dir. Şimdiden alacak arkadaşa hayırlı olsun...

Arkadaşlar telefon satılmıştır teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suattok5210 -- 7 Ağustos 2008; 23:41:07 >

• Hayırlı satışlar.
  • Yanlış yere açmışsın kardeş konuyu 2. el bölümüne açman gerekiyor.
  • hayırlı satışlar ama burası yeri değil
  • Pardon ya :) çok deneyimli sayılmam butür olaylarda..
  • amerikadan alış fiyatı 500$ civarlarında bunların normalde demi?
  • Ben kendim getirmedim kesin alınan fiyatı bilmiyorum, eniştem getirdi bana sat dedi ama 430$ civarlarıydı 6 ay önce ben kendime aldığımda
  • quote:

Orjinalden alıntı: suattok5210

Pardon ya :) çok deneyimli sayılmam butür olaylarda..

fiyatta çok deneyimlisin ama dostum 8GB dediğin iphone 400$. 35$ da vergi verdiğini düşünsen en kötü ihtimalle sana geleceği 500ytl..nerdeyse senin dediğin fiyata 16 GBları satıyolar piyasada en pahalı yerler, hiç kar koyma demiyorum ama kolaydan da zengin olma amerikaya gitme imkanı olmayanlarda faydalansın

• arkadaşım dediğin gibi sıfır ise 800 en fazla 850 ama 900 ytl ye biraz beklersin yada acemi bir hevesli belki alır ben 16gb sıfırı 1050 ytl ye satıyordum kalmadı şuan elimde yani sen bence 850 ye in beklemeden alırlar emin ol oda olmadı ver gitti gidiyor a hemen alsınlar teklif usülü yap 1100 ytl ye alan oldu geçende
  • quote:

Orjinalden alıntı: El Diablo

Hayırlı satışlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.