Şimdi Ara

satılık itemler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • selamınaleyküm beyler bayanlar kekuri yüzük almak isteyen kişiler bana ulaşsın ares el morad ta S_B nickim var bana semihboztas@mynet.com mailinden ulaşsınlar türklere %5 indirm yaparım :))))))
    size 34_33 milyon arası satarım bide dager vey kukrilerlede takas yapılır
  • beyler genonda beni bulun ne istersenız vereyım. ıtem para falan boşşş onemlı olan lvl kasınn
  • Beyler İxgeono severında PRİEST SATILIK CHİTİN'ler.... Almak isteyenler PM atsın! Dr_aCula
  • ATTACK PWR:60+ olan 2 dagger aranıyor
    ikisine uygun fiyat soylersenız sevınırım
    ARESTEYIM GENELDE 3 BAZEN 1
    LUTFEN BANA 60 USTU 2 DAGGER BULUN!
    MAİL DE ATABILIRSINIZ: can_oguzhan@hotmail.com

lvl 40 ustu adam klana alınır MAİL ATIN YETER
    TESEKKUR EDERIM
  • +6 - Wizard staff - flame damage 48 ----------- 11m ----------BERAMUS

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheMoJo -- 18 Temmuz 2005, 18:27:01 >
  • beyler ARES DE +6 /60 GLAVE SATIYORUM ISTEYEN ALSIN 37 MILE VERECEM AYRICA ---sWORD OF DEAT +1 90 m1l ---- GLAVE +5 RECUDELI 27 m1ll--- CLAVER +5 22.500.000--- mag1 1c1n 57 kag1d1 14 m1llll--- almak 1steyen AKSAM_PAZARI pm fast
  • quote:

Orjinalden alıntı: BeAx_mAsTerMage

quote:

Orjinalden alıntı: failed

59 luk stafff glasier demage bonuslu650-700k
    ayrıca mageler için kristal kask 1.5milon
    bide mageler için şu turuncu siyah kasklardan oda 500k
    ayrıca abyss opal crystal gibi istekleriniz olursa genelde buluno bende
    ilgilenen olursa kemik44 pm cekin aresteyim

ARKADASLAR BUNLAR GERÇEK FİYALTARI DİİL ARKADAS SİZİ KAZIKLIYOR

bi yorumlayayım:
    ***************************************************************************************
    59 luk stafff glasier demage bonuslu650-700k(NE BU VİPERMİ,ELİXİRMİ,ELEMENTALMI,BONEMİ) KARDES BU EN ÖNEMLİSİ ++++ UPRAGEMİ RAREMİ BUNLARI YAZMADAN SENDEN ALISVERİS YAPMAZLAR..
    ***************************************************************************************
    mAGE cRYSTAL kasklar 100.000 (+1),(+2,3,4)500.000-( sen 1.500.000 e ne sation ağa !!!)
    turuncu siyah kask 500k olurmu gidin npc lerde 20.000
    LÜTFEN ARKADASLAR BİRBİRİMİZİ KAZIKLAMAYALIM

YABANCILAR OLSA KAZIKLA AMA TÜRKLERE YAPMA... YABANCILAR NASIL TEZGAHINDA TÜRKLERE NO TURKS DİYORSA SENDE NO USA,ENGLİSH DE BİŞELER KAZIKLA :)

AGA OK DE BENDE KRİSTALŞLERİN FİATINI YENİ ÖÖRENDİM BANA İLK DEFA CIKTI WE CAFEDEN OYNADIGIM ARKADASLAR BUNLARIN FİATINI SÖLEDİ YANİ BENİM KAZIK GİBİ Bİ NİETİM YOq

• Beramus serverinde lvl 52 priest satılır özellikler altta
    Nation :KARUS
    Job Healer (1920) / Buffer 480
    İtems full Chitin +2 (kollar haric)
    2 3m parası var
    Arkadas cevresi bol Pelerinli Clan a sokabilirim
    işte bu kdaar daha soyliyecek bişi yok her apos party sinde yeri hazır serverde bir cok insan beni tanir ilgilenenler matraxfan@hotmail.com ilgilenenler buyursun gelsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: BeAx_mAsTerMage

Bende Doğru Düzgün Birşeyler Yazayim..

Complete Robe[(4+) Uprage İtem]=175.000.000//coins(ANLAYAMANLAR İÇİN COMPLETE BİR NEVİ MAGE NİN CHİTİN SHELL İDİR)

İronbow[(+8) Unique İtem]=200.000.000//+8 olduğuna göre sarı alevler saçıyor...

Uprage Kağıtlarınının Serisi:

ELEMENTEL: 1.500.000
    CURSED UPRAGE SCROOL: 50.000
    UPRAGE SCROOL:275.000
    ...

NİCK:BeAx
    IRK:EL-MORAD
    SERVER: ARES (GENELLİKLE SAVAS OLMADĞIĞ ZAMAN ARES3)

1. si iron bowa element yuklersen poison damage yuklenir ve sarı alve olmaz hiç bi zaman pembe olur hiç shard gormedinmi czde felan her zaman pembedir cunku pison damage yukludur bowdada oyledir pembe olur
    2.sarı alev cıkaran bow olmazmı var taabii scorp bow ve chitin bow tam hatırlamıorum ama 2 sinden biri sarı alev saçar lfn ağzı olan konuşmasın
    3.su scrolları da sallamışın cus hariç(cursed up scroll)

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.