Şimdi Ara

satılık popomundo karakterleri (en az 200 günlük)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu sitede cok online değilim yaklaşık 450 gün önce popomundoyuda bu siteden duydum.şimdi de bu sitede emeklerimi satıyorum.bi akıllılık yapıp birden fazla karakter kullandım ama bununn yanında arkadaşlarım oyunu bıraktı ve karakterlerinide bana devretti.hic bir zaman karakterlerimi bir diğerine cıkar olarak kullanmadım.ama bu gün bunu bir kere yapacağım.elimde tam yedi karakter olmak üzere 2sini hala kullanmaya devame dip 4 satıp birinide yeni başlayan ve isteyen bi arkdaşıma hediye edicem(cünkü cok mukemmel bir karakter değil.karakterlerin isimleri dışında bir bilgi vermicem ilgilenenler:

Dikkat karakterleri VİP karşılığında veriyorum!!

Mithat Tüzün adlı karaktere mail atsınlar...

Memir sever Fiyat:1 yıllık ViP __en büyük özelliği tanınmş bir danscı olması ve 102 yıldızı olması..Mükemmel gruplarda calışması ..Danscı olarak tasarlanmıştır..oyun kurucudur

Uğur Yılmaz Fiyat:3 aylık şirket lisansı __en büyük özelliği yüksek kademeli işlerde calışması...90-100 arası yıldızı bulunması ..RAPci olarak tasarlanmıştır..oyun geliştiricidir

Burhan Erus Fiyat:3 aylık VİP __en büyük özelliği Bilim adamı olması cok zeki olması

Peter Dunn Fiyat:alabileceğim 3 antika eşya __bi özelliği olduğu söylenemez derlenirse mükemmel bir karater

Dikkat bana mail adresimden de ulaşabilirsiniz.karakterler le ayrıntılı bilgi icinwww.popomundo.com'dan karakterleri arayarak öğrenebilirsiniz.cok detaylı bilgi icin bana; dj_memox_@hotmail.com dan ulaşma zahmetine katlanın

bu sitede online değilim buraya yazdıklarızla bana ulaşamazsınız.Her hangi bir eleştiriyi aldırmıyorum.

benim kullandığım karakterleri merak ediyorsanız...

Mithat Tüzün
    Refet Tansel

İyi oyunlar

• aynı anda bu kadar hesabı banlanmadan nasıl kullanabiliyorsun?
  • 3aylık şirket lisansı diye birşey yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: Özgür Can

aynı anda bu kadar hesabı banlanmadan nasıl kullanabiliyorsun?

oyuna aynı anda girmeden mesela birinden firefox birinden i.e ile girersen banlanırsın ama firefoxda birine baktıktan sonra cıkıp öbürüne bakarsan banlanmazsın
  • quote:

Orjinalden alıntı: DRYSHEAD

quote:

Orjinalden alıntı: Özgür Can

aynı anda bu kadar hesabı banlanmadan nasıl kullanabiliyorsun?

oyuna aynı anda girmeden mesela birinden firefox birinden i.e ile girersen banlanırsın ama firefoxda birine baktıktan sonra cıkıp öbürüne bakarsan banlanmazsın

bak yeni hesap alıcam sana güveniyorum. sonra 380 günlğk hesaba yıldırım çarpmasın

• o kadarda degil abi valla bilmem ben böyle biliyorum bundan %75 eminim sen yinede sor birilerine sonra bise olur bnm basıma patlar
  • isteseler yıldırım atabilirler ama göz yumuyorlar neden bilmiyorum sonuç olarak ipnizi bir şekilde değiştirmedikten sonra oyuna hep aynı ipden girersiniz yani aslında sistemde hepsi görünüyor anca proxy kullanırsanız ya da bir karaktere girdikten sonra modeminizi kapatıp açıp başka bir karaktere girerseniz bişey olmaz tabii ki her seferinde bunu yapmak lazım
  • quote:

Orjinalden alıntı: djinn_inc

isteseler yıldırım atabilirler ama göz yumuyorlar neden bilmiyorum sonuç olarak ipnizi bir şekilde değiştirmedikten sonra oyuna hep aynı ipden girersiniz yani aslında sistemde hepsi görünüyor anca proxy kullanırsanız ya da bir karaktere girdikten sonra modeminizi kapatıp açıp başka bir karaktere girerseniz bişey olmaz tabii ki her seferinde bunu yapmak lazım

bu da benım yontem zaten
  • almıcaksanız uzayın

şaka şaka arkadaşlar ne nodem kapama ne farklı farklı girme ben bunların hicbirini yapmadım zaten bir bölümü de arkdaşlarımın hediyesi.

ayrıca bir şey söylemek istiyorum.az önce baktım 3 aylık şirket lisansı kaldırılmış ve 12 aylık oalrak değiştirilmiş tabii fiyat da değişti otomatik olarak ...Şu ana kadar karakterlerimi hep başkalarının yararına kullandım yeni başlayanlara rehber olup herkeze kitap ve para dağıttım.

Kazanma sırası bende
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.