Şimdi Ara

SATILIK VW PASSAT 1.4 TSİ BMT CONFORT. DSG F1 ÇOK TEMİZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar , severek aldığım aracımı eşim kullanmakta zorluk çekti.otomatik almamım sebebi buydu.daha önce focus kullandık sorun yoktu ama passat sanırım biraz büyük geldi. araç 1.5 aylık. naylonları duruyor. 2 defa sünger ile yıkandı.1 depo benzini daha bitiremedim. arka bagaj kapağında derin çizikten dolayı vw servisinde lokal boya yapıldı. başka hiç bir yerinde nokta leke yok.2011 model ve üzeri hb araçlarla takas etmek istiyorum.araba com da ilan numarası 218514137 . ilgilenenler arayabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi velihoca -- 27 Nisan 2013; 15:52:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: velihoca

arkadaşlar , severek aldığım aracımı eşim kullanmakta zorluk çekti.otomatik almamım sebebi buydu.daha önce focus kullandık sorun yoktu ama passat sanırım biraz büyük geldi. araç 1.5 aylık. naylonları duruyor. 2 defa sünger ile yıkandı.1 depo benzini daha bitiremedim. arka bagaj kapağında derin çizikten dolayı vw servisinde lokal boya yapıldı. başka hiç bir yerinde nokta leke yok.2011 model ve üzeri hb araçlarla takas etmek istiyorum.araba com da ilan numarası 218514137 . ilgilenenler arayabilir.

Arac duruyormu ? İlan no cikmiyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.