Şimdi Ara

Satılık World of Warcraft- lvl53 troll-rogue

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu sefer bu oyunu geçrekten satıyorum, içindeki char lvl53 Troll-rogue dir ve Dragonmaw serverında, skinning ve First aid skilleri 300, leatherworking skili 250(elemental questi yapıldı), üstünde bulunan itemlerın 1/4 ü questlerden geri kalanları instancelardan ve üstündeki itemler kesnilikle güzel itemler. fiyat için ise siz kendi kafanızdaki fiyat aralığını söyleyin bende ona göre size fiyatı söylerim.

• bu özelliklerde kimse ii para vermez,eğer 60 yapıp full tier 2 felan giydirseydin olabilirdi
  • sendemi bırakıosun dh dağıldı yaw
  • quote:

Orjinalden alıntı: darkprens

sendemi bırakıosun dh dağıldı yaw

abi çok zaman alıyo falan diye bırakmıyorum, şu blizzardın saçmalıklarından bırakıyorum. ne demektir ki elfe paladin gibi bir class koyabiliyorlar ve elfe en uygun classlardan biri olan warrior u koymuyorlar. adamlar kafalarını parayla bozdular, aynı classları başka racelere koymaktansa, biraz kafa yorup yeni 1-2 class bulsalardı bu oyun çok daha güzel olurdu. Ama 2007 nin ilk aylarında blizzard yaptıklarının hepsine pişman olucak, çünkü warhammer online wow dan daha iyi olucak, bunun sebebi de wowun yaptığı yeniliklerin yeterli olmaması yada yanlış olmasıdır. bu forumdan tamamen ayırlmıcam ama wowu kesinlikle bırakıyorum.

• quote:

Orjinalden alıntı: killerdevill

bu özelliklerde kimse ii para vermez,eğer 60 yapıp full tier 2 felan giydirseydin olabilirdi

hehe benim üstümde t2 full set olsaydı eğer ben bu acc. yi 400-500 den aşşağı satmazdım ama o kadar çok para istemiyorum max. 120ytl istiyorum pazarlıkta yapılır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.