Şimdi Ara

[SATILIK] Redmi Note 13 Pro Plus 5G (13.250 TL / Global-Sıfır-Açılmamış Kutusunda-Siyah-12/512)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
1
Favori
443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz. Satın Al
    1
    1 [SATILIK] Redmi Note 13 Pro Plus 5G (13.250 TL / Global-Sıfır-Açılmamış Kutusunda-Siyah-12/512)

Almanya'dan alınan, sıfır ve hiç açılmamış, orijinal bantlı kutusunda, Global (China değil), siyah renk, 12 GB RAM ve 512 GB ROM'lu Redmi Note 13 Pro Plus satılıktır. Kendim için almıştım ancak kullanmaktan vazgeçtim, onun için kutusu dahi açılmadan satılıktır. 28.05.2024 tarihine ait faturası bulunmaktadır ve 28.05.2026 tarihine kadar AB ülkeleri içinde garantisi bulunmaktadır.

Tamamen sıfır ve ambalajı açılmamış kutusunda olduğu için fotoğraf koymuyorum.

Öte yandan, Ankara içi elden teslim mümkündür. Ankara dışı alımlarda ise, alıcının istediği kargo firması ile gönderim yaparım, ancak son zamanlarda bazı firmalar sorun çıkartıyorlar telefon kargosu konusunda, bu sebeple kargo konusundaki firma seçimi ve taşıma sürecindeki riskler alıcıya aittir. Kargo ile gönderimlerde ücret tarafımca karşılanacaktır. İstenirse Sahibinden.com'da 50 TL'lik bir ürün satışı yapılmış gibi gösterilerek hem kargoların kabul etmeme sorunu ortadan kaldırılmış olur, hem de Sahibinden.com'un kargo anlaşması sayesinde indirimli gitmiş olur.

Fiyat 13.250 TL'dir ve pazarlıksızdır.

İyi forumlar.

NOT-1: Forumda satılan China modeller ile kıyaslamayın fiyatını, zira China olanlarda hem band20 bulunmuyor, hem de bootloader kilidi açma, IMEI kayıt, sıfırlama vb. konularda China modellerinde bulunan sorunlar global cihazlarda yaşanmamaktadır.

NOT-2: IMEI kaydı istenirse +500 TL maliyeti olacaktır ve bu durumda açılmamış kutusu açılmak zorunda kalınacak ve dolayısıyla IP sızdırmazlığı da ortadan kalkacaktır. Ben alacak kişinin yerinde olsam, bu yılın sonuna kadar ve sonrasında 2025 yılı Ağustos ayı sonuna kadar (yaklaşık 13 ay) IMEI'i kaydettirmeden kullanır ve sonrasında kayıt yaptırırdım.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 13250 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Evet | 28 Mayıs 2026 Satıldığı Şehir : Ankara Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : Diğer İlan Durum : Satışa Açık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.