Şimdi Ara

SCHUMACHER HAKKINDA.. BİR BAKIN (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Alonso'nun şampiyonluğu bir istikrar abidesi olduğu için gelmiştir ve dayanıklı araçlarla yarışırsa devamı da gelecektir. Ama kötü pilot değildir daha Minardi'deyken iyi kumaş olduğu belliydi. geçen seneki şampiyonluğu FIA hala neden konduğunu kavrayamadığım "PitStop ta lastik değişiminin iptali" kuralı sonucu gelmiştir. Çünkü Michelin dayanıklılık Brigdestone performans demektir. Rakibi Raikkonen de aynı lastiklerle yarışıyodu ama talihsizlikler bırakmadı (yanılmıyosam 3 kere "10 sıra geriden başlama" cezası aldı; Nurburgring'de amortisör parçaladı....)

Schumacher'e gelince o bir ekoldür, o bir ustadır ('97 de CINE 5 F1 yayınlarını şifresiz vermeye başladığından beri seyrediyorum F1 i)
  • bu adamla başladım f1 e yarış dışı kaldığında psikolojim bozulurdu boşalırdım her anlamda o kazanırken bende zıplardım yani onunla her türlü duyguyu paylaşırdım

efsane mi evet en iyisi mi tartışılır
  • Schumacher benim içinde çok özel bir insan hayran olmamak elde değil. Hırsı yeteneği azmi inatçılığı herşeyiyle bir idol herşeyiyle bir efsane. Bu yıl şampiyonluğu alacağına artık kesin gözüyle bakıyorum. Yarın sıralamalarda elde edeceği pole pozisyonunun üzerine birde Alonso'nun arka sıralarda yer alması eklenirse Istanbul GP, Ferrari için son derece güzel geçecektir.

Fernando Alonso ile Schumacher kıyaslamasını heryerde görüyorum hiç doğru bulmuyorum hatta gülüyorum. Alonso pilotaj olarak Schumacher ile yarışacak düzeyde değilki bunu kendisi bile itiraf eder. Hadi Raikkonen dense yine olabilitesi yüksek derim. Çocukta yetenek fazlasıyla var ancak şansı yok

Renault geçen yıl şampiyon olduysa bundaki en önemli etken illegal amörtisör sistemleridir. Tur başına en az yarım saniye kazanç sağlayan bu sisteme çarşamba günü FIA Tahkim Kurulu yaptığı açıklamayla illegal bulduğunu ve yarışlarda kullanılamayacağını açık ve net şekilde belirtti. Bu amörtisör sistemleri olmadan İstanbul'da -podyumda yer almaları zor. 5.lik ya da 6.lık elde ederlerse hiç şaşırmayacağım ve katıla katıla güleceğim.. Geçen sene kiminin ve ferrarinin yaşadığı şanssızlıklardan faydalanarak son derece şanslı bir sezon geçirip İllegal bir şampiyonluğa imza atan BALonso'nun ne yazıkki öyle ahım şahım bir yeteneğe ve pilotaja sahip değil dolayısıyla bu başarıyı tekrarlaması zor. İleriki yıllarda oda birşey sergileyemez Villeneuve gibi albüm yapar müzik dünyasına katılır artık belli mi olur

• formula1 i schumi le izlemeye basladım ha daha schumi hayranıyım delisiyim hatta hasstasıyım turkie gp de alonsola yaptığı mucadelede yaptığı her atakta onunla birlikte ben de yarışır gibi hisssettim kendimi
    hakkinenin 2 yıl üst üste 1. olduğu yıllarda da schuminin hastasıydım hakkinen hayranları napcan schumiyi o adamda iş yok diyordu bekleyin görün diodum işte herşey ortada o adam f1 için yaratılmış

alonso da ii hırslı bi çocuk ama SCHUMİ gibi kimse olamaz daha da çıkmadı bence o adam arabayla bir oluyor yarışırken SCHUMİ BİZİ YANLIZ BIRAKMA NOLURSUN

ha bide eklemek istediğim bişe var eğer schumiden daha ii bi pilot çıkarsa onun TURK olmasını isterim ama şu anda imkansız gibi gözüküyor.....

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.