Şimdi Ara

Seçemiyorum YARDIM!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Ben bu 3 notebook arasında seçim yapamıyorum.
    Msi almayı düşünüyordum ancak kime sorduysam servis ve parça sıkıntısı olduğu cevabını aldım.Ancak çift fanı ve turbo özelliği beni cezbetti.
    Asus un servisinin çok iyi olduğunu biliyorum ve hem asusta hem lenovoda(lenovo nun da servis sorunu var galiba ama) aydınlatmalı klavye var ve açıkçası kasası daha şık ve sağlam duruyor.
    Bilgisayarı öncelikle oyun ve int ,ofis vs için alıcam ama çalıştığım için çok uzun süre oyun oynayamıyorum max 3-5 saat, bu yüzden illa oyun notebooku gerekmez diye düşünüyorum.
    Eğer bunların dışında sizin önerebileceğiniz bir pc varsa onu da değerlendirebilirim.
    Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

MSI GE60 0NC-038XTR
    ASUS N56VZ-S4016V
    LENOVO Y580 59-332600

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi integrale35 -- 8 Eylül 2012; 23:07:05 >

• fhd ekranıyla asus ve msi öne çıkıyor
    ben asusu seçerim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler, başka önerisi olan yok mü arkadaslar lütfen yardım
  • Arkadaşlar bir de fhd ekranın gözü çok yorduğu söyleniyor.Hangisini almalıyım lütfen yardım edin.
  • http://www.vatanbilgisayar.com/notebook-netbook-tablet/asus-n56vz-s4037v-n56vz-s4037v-core-i7-3610qm-230ghz-8gb-750gb-156-dvdrwbr-2gb-gt650m-w7pre/productdetails.aspx?I_ID=60975 (indirimle 2150 - 250 tl arası alınabilir.)

Asus N56VZ S4037V (750gb - 7200rpm) Bu model S4016 dan rpm (disk dönüş hızı) olarak daha yüksek.

Asus N56VZ S4016V ( 1TB - 5400rpm)

Lenovo için harddiskte çok ısınma olduğu söyleniyor.(bilginize) Yalnız ekran kartı olarak lenovo daha önde.

Msi oyuncu serisi ve soğutma olarak, lenovo ve asus dan daha iyi olduğu söyleniyor.

Asus ya da msi tercih edilebilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.