Şimdi Ara

Seferberlik Hâli İlan Edildi(Gerçek hayat simülasyon oyunu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
7.949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni bir soluk arayanlara, daha önce görmediğiniz türde bir oyun: eRepublik... Tüm oyuncularını gerçek insanların oluşturduğu, gerçek dünyanın bir simülasyonu...

Saldırı haritamız.

Oyundaki 3. Dünya Savaşı son hızda devam ediyor... 1. ve 2. Dünya Savaşları’nın çözemediği hammadde paylaşım problemi halen sürüyor… Farklı kutuplara ayrılmış ülkelerin oluşturduğu ittifakların oyun alanı artık Türkiye...

Yakında amacımıza ulaşacağız, ancak Yunanistan’ın ezici nüfusuyla baş etmemiz çok zor, bu yüzden her zaman ülkemize katkıda bulunacak kişiler arıyoruz.

ve,

Oyundan Kareler.

Peki herşey çok güzel ama ülkenize yani eTürkiye'ye nasıl yardım edicem diyorsanız;
    Nasıl mı katkıda bulunacaksınız?

- En başta bir şirkette çalışarak ülkeye iş gücü getireceksiniz,
    - Hergün antremanınızı yaparak hasar seviyenizi artırabilirsiniz,
    - Bir şirket yöneticisi olarak ekonomiye katkıda bulunabilir,
    - Hasar seviyenizi geliştirerek, hangi ülke daha çok para verirse onun için savaşan bir paralı asker olabilir,
    - Yabancı güçlerin olduğu bölgelerde direniş çıkarabilir,
    - Kendi gazetenizi açıp, fikirlerinizi belirtebilir, dünya çapında en çok abonesi olan gazetelerden birinin sahibi olabilir,
    - Bir partiye üye olarak politikaya atılabilir,
    - Milletvekilliği için yarışabilir, Türkiye’nin kaderini belirleyen yasalarda oy kullanabilir,
    - Parti başkanı olabilir, partinize yön verebilir,
    - Hatta kendi kabinenizi sunup, başbakan bile olabilirsiniz.

Oyuna BURDAN kaydolmanız mümkün.Verdiğim yerden kayıt olmanız hâlinde 6.seviyeye ulaştığınızda ben 5gold(altın) kazanacağım yani Türkiye'nin gelişmesinde ve kalkınmasında rol oynayabilirsiniz.

İlk 6lvl için klavuz

Oyuna ilk girince Bu Formu doldurun size ilk kılavuz yollanacak ve yardımcı olacak bir tecrübeli oyuncu Nüfus ve Yeni Üyeler Bakanlığı tarafından atanacaktır.

Unutma!!!

Başladıktan sonra Nufus Bakanligi ismili hesaba mesaj atarak sorularınızı sorabilirsiniz. Ayrıca group265226@groupsim.com adresini de MSN’inize ekleyebilirsiniz. Bunun dışında oyun içi chat odalarında da görevlilerimiz bulunacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lord48 -- 9 Ocak 2010; 15:11:23 >

• Bi ben kaldım burada oyunu yazmayıp referer linki vermeyen :)
  • konu güncel
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.