Şimdi Ara

Sehr-i Alem Role Play [GTA TABANLIDIR]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
1
Favori
1.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Sehr-i Alem Role Play Sunucusu .

BU ŞEHRİN IŞIKLARI HAYATINIZI AYDINLATACAK.

Sunucuda Neler Yapabilirsiniz ?

Sunucumuzda İstediginiz meslege girebilir ister iyi biri ister kötü biri olabilirsiniz. Memur olup ekmeginizin peşinde koşabilir Mafya olup başkalarının ekmegiyle oynayabilirsiniz .Gerçek hayatta neler yapıyorsanız hepsini sunucu yapmanız mümkün.Kaynakwh: Kaynakwh: Sehr-i Alem Role Play Sehr-i Alem Role Play

Dahası ve fazlasını Role Play Sunucumuzda Yaşayabilirsiniz.

SUNUCU İP ADRESİ : 95.173.180.184:7777
    NOT : SABİT İPDİR 7/24 AKTİFTİR.

Hepiniz Davetlisiniz

• Vay be seneler önce ilk okul arkadaşlarım vesilesi ile başladığım ilk roleplay sunucusu, ne günlerim geçti Aras Karaer'in ck sını Winewood taki mansion da verildiğini dün gibi hatırlıyorum.Belki de o başkasını CK lamıştır. (IC isimlerden aklımda kalan tek oyuncu o bu arada kendi ismimi dahi hatırlamıyorum) SA:MP serüvenimin başlangıcı diyebilirim... Sene 2024 oldu hala roleplay yapıyorum uzun süredir yapmıyordum pandemi dolayısı ile sistem yetersizliğinden geri dönmüştüm sahalara bu sefer MTA platformunda başladık maceraya fakat bu dönemde cok güzel arkadaşlar edindim şuan da Discord'ta o insanlar ile seni selamlıyoruz 16 kişi. İyi ki Şehr-i Alem RPG de bu tecrübeyi edinmişim de bana asker arkadaşlarımdan daha yakın grublar nasip oldu zaman içerisinde. (28 yaşındayım). O zamanlar yaşımız ufaktı sizin gibi oyuncalara adminlere abilere ulaşmak bizim için çok zordu, en azından hissettiklerimi söyleme fırsatı oldu bugün internette anılarım depreşsin diye tarattığımda SARP yi. Emeklerinize sonsuz teşekkürler.. <3

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.