Şimdi Ara

Select char kısmında dc

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oyunda ne zaman dc olsam. Tekrar girmeyi denedigimde asıl charım seleck char kısmında dc veriyo. Ertesi güne kadar devam ediyor. Yan charlar oyuna giriyor ama asıl charım 1 gün boyunca girmiyor. Böyle bir sorunla daha önce karsılasan veya herhangi bir çözümünü bilen varmı acaba

• ya ana çarın bann yeme olasılığı war üzgünüm ama inceleme altındaymış ana çarın en azından ben öle biliom umarım yanılırım
  • quote:

Orjinalden alıntı: TeKnOmW

ya ana çarın bann yeme olasılığı war üzgünüm ama inceleme altındaymış ana çarın en azından ben öle biliom umarım yanılırım

Sanmıyorum çünki sabah a normal oluyor. Ama dc yersem gene devam ediyor. son 1 haftadır 3 kere böyle oldu. Sabaha normale dönüyor ama arada kaybettigim zaman boşa gidiyor.
  • dc olunca ok deme ctrl alt delete ile kapat oyunu belki böyle bir sorunun olmaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: uAslAnkara

dc olunca ok deme ctrl alt delete ile kapat oyunu belki böyle bir sorunun olmaz

Fark etmiyor. Onu da denedim. Dc oldugu an o gün daha charla login olamıyorum. Ana ekranda direk dc veriyo. Sorun neden oluyor anlamıs değilim. 3 seferdir böyle oluyor.
  • başka charla gir çık öyle dene onun öyle olması lağzım
  • quote:

Orjinalden alıntı: BLoodRunsCoLD

başka charla gir çık öyle dene onun öyle olması lağzım

O id deki diğer bütün charlar serverlara giriyor. Ama dc oldugum char ertesi güne kadar girmiyor :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkowarss -- 8 Aralık 2007; 0:11:20 >
  • İşin kötü yanı gün içinde dc oldugum zaman bütün gün o charla giremiyorum. Exp kasamıyorum, bordera giremiyorum, savasa giremiyorum. Bütün departmanlara ticket atmama ragmen gelen cevaplar hep aynı ; kusura bakmayın bu sorun bizim departmanımız dışında.. Çok sinir bozucu bir durum. 1 kez veya 2 kez olsa diyecem denk geldi. Ama 3 seferdir böyle oluyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.