Şimdi Ara

Sell>> 76 LvL %55 MAGE 2.800,000 np (zad) Kareli Dragon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
2.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eski Nick Zad Yeni nick BIackWega
    2.800.000 np (Kareli Dragon)
    76 LvL %55
    35 Gün Gold Premium
    2500 Knight Kesh (Power-up Store)
    Vakrie Armor Set x2 ( Hp / Exp. )

<<<<<<< İTEMSİZ SATILIKTIR >>>>>>>>

fasa_4@hotmail.com adresinden veya 0535 577 08 68 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. İSTANBUL içinde elden teslim edilecektir. Charakterle ilgili bütün bilgileri mevcuttur. Şifre için siteden TİCKET göndererek değişim yapabilirsiniz. Lütfen Ciddi olanlar iletişim kursunlar. İlginize teşekkür ederim...

Chardan Resim :
    [img=http://img107.imageshack.us/img107/598/blackwega2ay5.th.jpg]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kar_Adam -- 8 Nisan 2007; 12:32:55 >

• ss pls
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sérd@r

ss pls
    ss olursa iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: fearless71

ss olursa iyi olur

Alıntıları Göster
    48 gün nasıl premimum oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bugraloji

Alıntıları Göster
    insan chardan biraz ss koyar !!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bugraloji

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: oguzfaster

Mesajda yapmış olduğum değişiklikte 48 Gün Premium açıklaması eklenmiştir.
    Umarım açıklamamız yeterli olmuştur. Başka konuda da aklınıza takılan birşey olursa çekinmeyin.
    İlginize teşekkür ederiz...

• quote:

Orijinalden alıntı: Kar_Adam

quote:

Orjinalden alıntı: oguzfaster

Mesajda yapmış olduğum değişiklikte 48 Gün Premium açıklaması eklenmiştir.
    Umarım açıklamamız yeterli olmuştur. Başka konuda da aklınıza takılan birşey olursa çekinmeyin.
    İlginize teşekkür ederiz...

Alıntıları Göster
    resmi ben koyayım bari

• güncel!!!
  • quote:

güncel!!!
    güncell
  • quote:

güncell

Alıntıları Göster
    güncel!!
  • quote:

güncel!!

Alıntıları Göster
    zad Eskıden Bellı BIlırım O char Baya bı saglamdı Satılmasını uzuluyorum gercı

Bu gune kadar ne bır DUpe ısıne karıstıgnı gordum nede herhangı bır Pıslıge :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heracles

zad Eskıden Bellı BIlırım O char Baya bı saglamdı Satılmasını uzuluyorum gercı

Bu gune kadar ne bır DUpe ısıne karıstıgnı gordum nede herhangı bır Pıslıge :)

Alıntıları Göster
    GÜZEL CHAR COK İİ FİYATA SATILIR WALLA AMA BEN ALMAM PARA VERMEYİ SEVMİYOM BU OYUNA

EDİT: YANLIŞ Bİ YORUM YAPTIM DÜZELTİLDİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4_eVeR_K.O -- 2 Nisan 2007; 17:26:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 4_eVeR_K.O

GÜZEL CHAR COK İİ FİYATA SATILIR WALLA AMA BEN ALMAM PARA VERMEYİ SEVMİYOM BU OYUNA

Alıntıları Göster
    Ron staff giyecek kadar int e vermişsin o zmn neden +8 paper set giyiosun ? Plate fln giysene

• quote:

Orijinalden alıntı: 4_eVeR_K.O

Alıntıları Göster
    bende biliyorum eskiden ELT deydin hatırladıgım kadarıyla. Ama itemler o kadar sağlam degil şaşırdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: MyImmortaL

bende biliyorum eskiden ELT deydin hatırladıgım kadarıyla. Ama itemler o kadar sağlam degil şaşırdım.

Alıntıları Göster
    hmm gzl char yazık olcak walla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crohunter -- 2 Nisan 2007; 17:51:45 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kar_Adam

Xigenon Serveri (Karus Şuan)
    76 LvL %55
    48 Gün Gold Premium
    Vakrie Armor Set x3 ( Hp / Defans / Exp. )
    Dual Rom
    Dual Mage Earning
    +1 Elemental Pendant
    Bronz Belt
    +7 Ron's Staff
    +8 Paper Set
    15 DD Cap (Crimson)
    +7 Shell Set
    +7 Elixir
    +7 Warrior ve Priest Sheller
    White-Silver Earning

fasa_4@hotmail.com adresinden veya 0535 577 08 68 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. İSTANBUL içinde elden teslim edilecektir. Charakterle ilgili bütün bilgileri mevcuttur. Şifre için siteden TİCKET göndererek değişim yapabilirsiniz. Lütfen Ciddi olanlar iletişim kursunlar. İlginize teşekkür ederim...

Ayrıca 65 LvL Warrior (Xigenon) Vakrie armor set ve NSC (isim değiştirme scrollu) ile satılıktır. 160 ytl düşünüyorum. İlgilenenler irtibata geçebilir.

Chardan Resim :

48 Gün Gold Premium Açıklaması: Eğer üst üste Premium alırsanız 30 x (aldığınız sayı) = Toplam gün olur ^^

Sallamayalım lütfen.Üst üste pre alınmaz.Son 5 gün kala alabilirsin en fazla.Yani en fazla 35 gün olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: XaSe®

quote:

Orjinalden alıntı: Kar_Adam

Xigenon Serveri (Karus Şuan)
    76 LvL %55
    48 Gün Gold Premium
    Vakrie Armor Set x3 ( Hp / Defans / Exp. )
    Dual Rom
    Dual Mage Earning
    +1 Elemental Pendant
    Bronz Belt
    +7 Ron's Staff
    +8 Paper Set
    15 DD Cap (Crimson)
    +7 Shell Set
    +7 Elixir
    +7 Warrior ve Priest Sheller
    White-Silver Earning

Ayrıca 65 LvL Warrior (Xigenon) Vakrie armor set ve NSC (isim değiştirme scrollu) ile satılıktır. 160 ytl düşünüyorum. İlgilenenler irtibata geçebilir.

Chardan Resim :

48 Gün Gold Premium Açıklaması: Eğer üst üste Premium alırsanız 30 x (aldığınız sayı) = Toplam gün olur ^^

Sallamayalım lütfen.Üst üste pre alınmaz.Son 5 gün kala alabilirsin en fazla.Yani en fazla 35 gün olur.
    Üst Üste premium alınabiliyor. Gol Premium x2 / Silver Premium x2 / Bronz Premium X2 / gibi olabilir ama Gold Premium varken bronz Premium alamazsınız. Son 5 gün açıklaması: Örneğin 5 gün Bronz Premiumunuz var ve Silver Premium alabilirsiniz fakat 5 günlük üyeliğiniz tamamen biter. Sadece 30 günlük Silver üyeliğiniz olur. Kısacası Aynı türden premiumları üst üste alabilirsiniz fakat ayrı türden premiumları üstüste alamazsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: MyImmortaL

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: MyImmortaL

Charakterin üzerindeki itemleri satın alan kişi item yapana kadar ortada sap gibi kalmasın diye koydum. Sahsen üzerindeki itemlere item bile demiyorum. Charakterin asıl itemleri için sadece hayal gücünüzü zorlamalısınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kar_Adam -- 2 Nisan 2007; 18:00:08 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Maitapha

Ron staff giyecek kadar int e vermişsin o zmn neden +8 paper set giyiosun ? Plate fln giysene

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: GlaVe

Charakterin resmi çekildiğinde üzerinde +7 Complate Shell Set vardı. +8 paper set in hostesindedir...
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: GlaVe

Charakterin resmi çekildiğinde üzerinde +7 Complate Shell Set vardı. +8 paper set in hostesindedir...

Alıntıları Göster
    Güncel!!!
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.