Şimdi Ara

sempati duyduğunuz küçük Avrupa takımları (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
2
Favori
4.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür ederim, umarım tüm bölüm için hayırlı olur
  • Colchester United.

Küçükken Premier Manager 98'de en alt ligden alır, tamamen altyapıdan yetiştirdiğim oyuncularla oynardım.
  • Hürriyet gücü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Southampton

• Southampton
    Ajax

• quote:

Orijinalden alıntı: Mélih_1905

Young boys :D

Trömsö :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Sergio Agüero

Southampton
    Ajax

Ajax küçükse City köy takımıdır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hercules
    Udinese
    Dortmund (kucuk degil son yillardaki basarilariyla ancak ben batakta oldugu yillardan beri sevip takip ederim)
    Newcastle United
    Southampton

• Derby County
    Ludogorets
    St. Pauli

• Fc United Of Manchester

Su an 7.ligdeler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir zamanlar yaşı yeten herkesin rüyası olan:http://www.nottinghamforest.co.uk/
  • Ludogorets razgrad.

Sebebi ise hem düşük bütçeyle Liverpool,real madrid gibi takımlarla kafaya oynaması hem de türklerin yoğunlukta olduğu bölgenin takımı olması.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lukany

quote:

Orijinalden alıntı: Real Madrid

Maalesef Basklı olmadığınız için alamazlardı sizi hocam

@Morgan hocam sayesinde son yıllarda Southampton'a bir sempatim oluştu, birde son 4-5 yıldır Borussia Mönchengladbach'a bir sempatim var hatta geçen bölümde arama yaptım hiç konusu açılmamış, ben açsam mı diye düşündüm ama hem taraftarı değilim hemde ne kadar takipçisi var bilmiyorum o yüzden konu boş kalır ve kalabalık yapar diye açmadım.

Bu konu içinde bir yoklama yapalım bakalım, kayda değer sayıda takipçi varsa birisi açar konuyu, bizde destekleriz.

sanırım yanlış yazdım ilk oynayan yabancı oyuncu olmak isterdim hayal :))

Hocam takımda oynamak için oralı olmanıza gerek yok. Yeter ki onların alt yapısından yetişin. Messi'nin Barcelona altyapısında yetişmesi gibi.
    quote:

Tarihi boyunca kadrosunda İspanya dışı vatandaşlığı olan futbolcular 3 tane olup, bu futbolcular; Bixente Lizarazu, Fernando Amorebieta ve Aymeric Laporte'dur.

Benim takımım da Türk takımı olduğu için Deportivo La Coruña. Yunanlılarla avrupa maçı yaptıklarında İstiklal Marşımızı bile okuyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Küfürbaz Haydo

quote:

quote:

@Morgan hocam sayesinde son yıllarda Southampton'a bir sempatim oluştu, birde son 4-5 yıldır Borussia Mönchengladbach'a bir sempatim var hatta geçen bölümde arama yaptım hiç konusu açılmamış, ben açsam mı diye düşündüm ama hem taraftarı değilim hemde ne kadar takipçisi var bilmiyorum o yüzden konu boş kalır ve kalabalık yapar diye açmadım.

Bu konu içinde bir yoklama yapalım bakalım, kayda değer sayıda takipçi varsa birisi açar konuyu, bizde destekleriz.

Hocam takımda oynamak için oralı olmanıza gerek yok. Yeter ki onların alt yapısından yetişin. Messi'nin Barcelona altyapısında yetişmesi gibi.
    quote:

Tarihi boyunca kadrosunda İspanya dışı vatandaşlığı olan futbolcular 3 tane olup, bu futbolcular; Bixente Lizarazu, Fernando Amorebieta ve Aymeric Laporte'dur.

Benim takımım da Türk takımı olduğu için Deportivo La Coruña. Yunanlılarla avrupa maçı yaptıklarında İstiklal Marşımızı bile okuyorlar.

o 3 futbolcuda bask bölgesinden olduğu için oynadılar 2 si fransız bask bölgesinden ve athletic alt yapısında oynamadılar

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Küfürbaz Haydo

quote:

quote:

quote:

o 3 futbolcuda bask bölgesinden olduğu için oynadılar 2 si fransız bask bölgesinden ve athletic alt yapısında oynamadılar

Valla hocam 2 sene önce Ntv sporda A.Bilbao belgeseli gibi bir şey vardı. Orda takımın alt yapısını anlatıyorlardı ve onlar için milliyetin önemi olmadığını, yeterki alt yapılarında veya dediğiniz gibi Bask bölgesinde doğmuş olsunlar dediklerini hatırlıyorum. Ama sizin dediğiniz gibi oyuncular Basklıdır bilmiyorum tam olarak.

Avrupa futbolunu tartışmak insana huzur veriyor be .

• quote:

Orijinalden alıntı: hayatiyılmaz

Crystal Palace

• Napoli (Ne kadar küçük tartışılır ama belgesellerde izlediğimiz Maradona dönemi ve Napoli halkının İtalya-Arjantin maçında Maradonalı Arjantin'i desteklemesi hep hoşuma gitmiştir.)
    Atletic Bilbao (Söylenecek söz yok tam bir gelenek takımı.Şu an konum olarak çok rahat biçimde Atletico Madrid'in yerinde olabilirlerdi son 10 yılda birkaç şampiyonluk, Avrupa zaferleri sıkıştırabilirlerdi ama Onlar geleneklerini daha önde tuttular benliklerinden taviz vermediler. Kesinlikle çok büyük saygıyı hak ediyor Bilbao.)
    Panathinaikos
  • Eastleigh F.C. ayrıca Selanik göçmeni olduğum için Aris ve PAOK

sempati duyduğunuz küçük Avrupa takımları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aXi1o -- 9 Aralık 2014; 14:01:29 >

• Kucukcekmecespor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Southampton
    Nottingham Forest
    St. Pauli
    Freiburg FC
    Parma
    Lech Poznan
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.