Şimdi Ara

Sennheiser Momentum & Sony MDR-1RBT hangisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kaliteli bir kulaklık almak istiyorum, bütçe 500 tl civarı çok kaliteliteli bir kulaklık olursa biraz daha artabilir,
    DTS formatında filmleri destekleyen bir kulaklık olursa çok daha iyi olur bu nedenle kablosuz olması tercih sebebi bu açıdan Sony bir adım önde,
    sanırım DTS desteği 2 kulaklıkta da yok, malzeme kalitesi Momentum'da sanki biraz daha iyi gibi,

aradığım öncelikler sırasıyla;

ses kalitesi, (rock, trance, senfonik müzik severim)
    malzeme kalitesi,
    kablosuz olması,
    DTS formatında film desteği.

bu kulaklıkları kullanan, deneyen arkadaşların yorumlarını alabilirim.

• cavsin C kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam Sennheiser momentum kullanıyorum . Bende rock (senfonik) tarzı dinliyorum.Kulaklık sony e göre biraz kapalı fakat sony de bana göre sibilance olayı var ve çok sivri mid ve tizler bulunuyor.Bu yönden momentum önde ancak momentumda filmlerde tam doğallık alamadım fakat sony nasıldır bilmem.
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xdegilcarpi -- 9 Şubat 2015; 15:22:54 >
  • CapoNx C kullanıcısına yanıt
    Zor bir seçim oldu fakat Sony Aldım hocam, bugün elime geçti, kablosuz olması tercihimin en büyük sebeplerden birisi, henüz tam anlamıyla deneyemedim ilk izlenimim gerek malzeme olsun gerek ses kalitesi olsun beklentilerimi karşıladı, kaynak olarak iphone kullanıyorum, ipod veya farklı bir üst seviye player kullanırsam ses kalitesi daha da iyi olacaktir eminim, akşam biraz daha detaylı inceleme fırsatı bulabilirim.
  • cavsin C kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkür ederim, daha iyileri sizin olsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.