Şimdi Ara

Serdar da bedava gidiyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Ayhan bjk kötü oynamadı çok iyi maçlarda çıkardı Lakin şöyle bir durum var , zamanında antep bunu sattığında süleyman seba ankaragücünden hasan şaş'ı alalım demişti toschak'a ama toschak ısrar edip ayhanı istiyorum dedi ve alındı , ciddi bir paraya 7-8 milyon dolar olması lazım (Bir antep vakası daha) taraftarın kızkınlığı buna idi !!! şimdiki tabata olayı gibi !

Yoksa ayhan galatasaray'da esas oynaması gereken yerde hiç oynamadı , Örnek vermek için şöyle söyleyeyim , Şifo mehmet oyundan çıkardı ayhan oyuna girerdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Am@deus

Sevgili dostum ,

Ayhan bjk kötü oynamadı çok iyi maçlarda çıkardı Lakin şöyle bir durum var , zamanında antep bunu sattığında süleyman seba ankaragücünden hasan şaş'ı alalım demişti toschak'a ama toschak ısrar edip ayhanı istiyorum dedi ve alındı , ciddi bir paraya 7-8 milyon dolar olması lazım (Bir antep vakası daha) taraftarın kızkınlığı buna idi !!! şimdiki tabata olayı gibi !

Yoksa ayhan galatasaray'da esas oynaması gereken yerde hiç oynamadı , Örnek vermek için şöyle söyleyeyim , Şifo mehmet oyundan çıkardı ayhan oyuna girerdi

Bunları biliyorum zaten. Tabata da aynı şekilde eleştiriliyor ve sezon sonudna da bana göre gidici. İş şu ki her zaman kulüpler futbolcuyu seçmez. Futbolcularda kulüpten kulübe daha iyi oynayabilir ve Bjk'ta ne yazık ki futbolcu oynatabilme kapasitesi düşmekte. Özellikle taraftar sahada ki futbolcu için akbaba gibi oldu son dönemde. Ufacık bir performans düşüklüğünde hemen hurala harala tezahüratlar başlıyor aleyhte. Futbolcu da kafa olarak rahat olmadığından gerçek performansını ortaya koyamıyor.

Ayhan Gs' da oynaması gerektiği yerde oynamadı tamam ama zaten o eski tarzında oynamaya kalksaydı buralara kadar gelemezdi. Futbolla beraber Ayhan' da kendini geliştirdi ve Milli takıma kadar yükseldi. Şimdi inanılmaz düşüşte ki artık ayaklarının gitmediği ve reflexlerinin ve kafada bittiğinin göstergesi bunlar. Ama ayrı mesele! Orta saha özellikle defansif orta sahalar genç olmak zorunda bana göre... Dinamiz lazım!

O yüzdendir ki yaratıcı olarak kabul edebileceğimiz Serdar Özkan Gs ' a gelip muhteşem oynarsa suçu adamın Bjk' ı sevmemesine bağlamayın. Gs' da en bodoz futbolcu bile kafa olarak rahat oluyor. Fb maçları hariç tabi...

• Ben öyle düşünmüyorum , Ayhan yasak madde kullandığı sezon antep'te bitti bir daha öyle bir oyununu görmedik , hemen arkasından bjk transfer oldu zaten !

Serdar özkan'dan hiçbirşey olmaz , benim gözümde bir dönemin tarığı vardı fb aynısı

İşte böyle bjk ederinden fazla para verdiği için futbolculara beklentide fazla oluyor bazısı kaldırıyor bazısı kaldıramıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: antonidas

quote:

Orijinalden alıntı: Dreatlord

Kullanmadığınız arabayı başkasına her zaman bedavayamı verirsiniz sanki çok zenginler sözde gittiklerine seviniyorlarmış klübünüz enayimi sizin para ile aldıklarını bedavaya satıyor gelsin bize ne olucak bedava sirke baldan tatlıdır bizde çok adam olan futbolcu var onuda ederiz

tamam doğru diyosunda bedava diye aldığın adam sezoznun yarısı sakat yatarsa bedava diye aldığın adam maçlarda bir sürü gol kaçırınca kaybedilen puanlara ne diyeceksin
    senin elinde iyi kötü bir araba varken bedava diye hurdası çıkmış külüsür arabaları alır mısın
    alırsan bile o külüstürün sanayi masrafı bitmez işte
    sana daha pahalıya gelir

Olmazsa koyarsın köşeye modifiye etmeye ne gerek var sonuçta bedava neyse gökhan az çok işimizi görüyo beğenmiyorsanız verin bu çocuğuda bize

• Yaşasın.Son zamanlarda duyduğum en sevindirici haber
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.