Şimdi Ara

Server Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • okuL için Mu onLine'ı bırakmıştım ve yaklaşık 1 senedir Mu onLine oynamıyorum. Önerdiğiniz server varmi ? adam akıllı pc si olan server sonra ben kastıktan 2 gün sonra kapanmasın.en az season3 ve 400 exp üstü olursa ii olur.

• Exp: MAX
    1.04h Season3

SERVER BUGÜN SAAT 1 DE 13:00 DA AÇİLCAKTİR

http://mufiesta.no-ip.biz

GENEL ORTALAMA 50 + ONLİNE
  • imza
  • quote:

Orjinalden alıntı: $izofren

okuL için Mu onLine'ı bırakmıştım ve yaklaşık 1 senedir Mu onLine oynamıyorum. Önerdiğiniz server varmi ? adam akıllı pc si olan server sonra ben kastıktan 2 gün sonra kapanmasın.en az season3 ve 400 exp üstü olursa ii olur.

Kardes Eger sabredip beklersen Mu-Adana var Bence Turkiye nin en kaliteli Serveri 1 yıldır acık Exp: 2000
    Drop : %80 Spotlar gayet guzel Server Sanırım Bu aksam acılıo
    Not : Acılıo derken yeni acıldı zannetme Serverin admini Antebe seyahata cıktı ve o yokken elektrikler kesilmiş ve Hayırlısıyla bugun donecekmiş Antepten eger Kaliteli Bir server İstersen Mu-Adana ya gelmeni tavsiye ederim
  • http://forum.donanimhaber.com/m_24042848/tm.htm burdan bak sen.

quote:

Orjinalden alıntı: Dragonraja

quote:

okuL için Mu onLine'ı bırakmıştım ve yaklaşık 1 senedir Mu onLine oynamıyorum. Önerdiğiniz server varmi ? adam akıllı pc si olan server sonra ben kastıktan 2 gün sonra kapanmasın.en az season3 ve 400 exp üstü olursa ii olur.

Kardes Eger sabredip beklersen Mu-Adana var Bence Turkiye nin en kaliteli Serveri 1 yıldır acık Exp: 2000
    Not : Acılıo derken yeni acıldı zannetme Serverin admini Antebe seyahata cıktı ve o yokken elektrikler kesilmiş ve Hayırlısıyla bugun donecekmiş Antepten eger Kaliteli Bir server İstersen Mu-Adana ya gelmeni tavsiye ederim

Hemen mu badana.

• 0.97d
    elimde bu clent var ama yeni version indir diyor patevra yardim!!!

quote:

Orjinalden alıntı: Shady`

http://forum.donanimhaber.com/m_24042848/tm.htm burdan bak sen.

quote:

Orjinalden alıntı: Dragonraja

quote:

Hemen mu badana.

bundaki amac nedir anLayamadim!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alexix01 -- 20 Temmuz 2008; 12:07:41 >

• üst konu.
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.