Şimdi Ara

Server pls

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Slm arkadaslar ben yeniyim bi kac sorum olcak undead rogue acmaya karar verdim.

1- En son acilan pvp server hangisidir
    2- roque icin en uygun meslekler
    3- İlk talent dagilimina nerden baslamam lazim...

Simdiden thnx..

• quote:

Orjinalden alıntı: R@J@

Slm arkadaslar ben yeniyim bi kac sorum olcak undead rogue acmaya karar verdim.

Simdiden thnx..

x
  • quote:

Orjinalden alıntı: Polwenan

quote:

Orjinalden alıntı: R@J@

Slm arkadaslar ben yeniyim bi kac sorum olcak undead rogue acmaya karar verdim.

Simdiden thnx..

x

1. polwenan neden bu kadar saçma bi mesaj atıyosun
    2. Rogue için enginering ii gider
    3. ilk olarak subtlty ağacından master of deception u 5/5 yap çünkü o zaman npcler seni rahat göremez quest yaparken bazı yerlerde bunu kullanabilirsin onun dışında combattan impovred gouge ve impovred sinister strike

bundanda yararlanabilirsinhttp://www.wow-europe.com/en/info/basics/talents/rogue/talents.html?325300025001000320305002225010000050000000000000000

• bence direk pvp mesleğine başlama yani engineering,bu meslek para yer,kazandırmaz.
    herbalism+alchemy felan git para kazan,60 olduktan sonra enginnering felan olursun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: killerdevill

bence direk pvp mesleğine başlama yani engineering,bu meslek para yer,kazandırmaz.
    herbalism+alchemy felan git para kazan,60 olduktan sonra enginnering felan olursun.

bence de ilk başta alch/herb git... çünkü hem oaraya hemde pot a ihtiyacın olacak
  • kardeş ben birşeyi anlamadım niye en son açılan server o zaman fazla görev yapamasındungeon görevleri yapmaktada zorlanırsın i
  • Saolun bide bisey merak ettim ben diger elimede dagger almak istiyom nasi olcak..
  • aynı daggerdan bi tane daha alcan tabi ikiside one hand olcak yada bi main dieri one hand olcek
  • sendemi BLADEFİST oynuyorsun süper bir serverdır şahsen ben oynuyom orada.gün geçtikçe artıyorsayıları o serverın
  • ben su 2 elimede dagger almayi basaramadim ayni daggerdan aliyom 2 tane olmuyo gene sword egitiminide aldim ama swordla vurmuyo baskalrinda goruyom nasi olcak.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.