Şimdi Ara

Serverine admin arayanlar ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar serverine admin arayan hiç kimse varmı ? ßazılarına saçma gelir ama ben kendi serverimi kuramadım bari milletin severinde admin olmaya çalışim dedim ?

• Hiç Boşuna Arama değmez göründüğü kadar sarmıyor
  • abey ben ei adminniq yaparım senin server çoq güsl çok kasarım cafedekiler falan hep oynar dolu oyuncusu olur eventler yaparım kaznana ödül falan abey nolur ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: FéaR

abey ben ei adminniq yaparım senin server çoq güsl çok kasarım cafedekiler falan hep oynar dolu oyuncusu olur eventler yaparım kaznana ödül falan abey nolur ?

Senden Ei Dilenci Olr
  • yaw admınlık yaparım dio adminlik yapmanın için server kendi makinanda kuruluysa admınlık yapabilirsin ama server senin pc kurulu deyilse sadece gm lik yapabilirsin.
  • X Serverda Yonetici Olarak Bulunmak İsteyen Bir Kişinin Oncelikle Server a Katkida,Destek'de,Yardimda Bulunması Gereklidir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Xoßi

X Serverda Yonetici Olarak Bulunmak İsteyen Bir Kişinin Oncelikle Server a Katkida,Destek'de,Yardimda Bulunması Gereklidir.

Dogrudur
  • FéaR sen şakamısın kardeş yaa...
  • quote:

Orjinalden alıntı: XxKabuSxX

FéaR sen şakamısın kardeş yaa...

Hiza ve Yok Nizam hersey şaka gibi sanki 1 Nisan Kapi gibi açılmış bütün özentilerin ağzi
  • quote:

Orjinalden alıntı: 2_X_R_7_U

quote:

Hiza ve Yok Nizam hersey şaka gibi sanki 1 Nisan Kapi gibi açılmış bütün özentilerin ağzi

Ne Demek İstediğini Gerçekten Anliyamadım Turkiyelimisin Sen ? Polemik Degil Sadece Merak Ettim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Xoßi

quote:

Orjinalden alıntı: 2_X_R_7_U

quote:

Ne Demek İstediğini Gerçekten Anliyamadım Turkiyelimisin Sen ? Polemik Degil Sadece Merak Ettim

Sen bence fazla Ceza dinleme ... :)

• Yavaş yaw durun tek tek cvp veriim kaç ağzım var benim

1. 2_X_R_7_U saol ei dilenci olur benden

2. dj_seven Adminlik GM lik aynı şey zaten ;)

3. Xoßi abey serverlerine admin olaraq alcaqlarsa hemen ne isterlerse yapim

4. XxKabuSxX ne ilgisi var

5. Yine ne ilqisi var

6. afyonkalesi banamı dedin

ohhhhhh be bitti

• Admin olmak için köle olurmusun?Anlamıyorum gerçekten...
    MuOnline'nın 1-15 günlük serverlara düşmesinin bir sebebinide bu olarak görüyorum.Admin olmak için Server kuranlar;Kardeşim ben sizi anlamıyorum illa adminmi olmak gerek?Hani yarası olan gocunur ya?Siz hayatınızda hiç özel yerlere gelemedinizmiki sanal alemde yöneticilik vs istiyorsunuz?Admin olunca ne olucak?gerçekten merak ediyorum sadece oyunculara hava atacaksın değilmi?Görevimi yapcam felan demeye kalkma bunlar hikaye oluyor.Bir oyunda ne kadar ciddilik olabilir ki?

Vazgeçin bu işten bu resmen leş kargalığıdır.Hadi birisi server kursun gidelim Adminlik & GMlik isteyelim,Vermezse önce "abi 50 arkadaşım var baya adam getiririm" der sonrada vermezsen "Hacklerim o serveri bekle sen" gibi gaflarda bulunurlar.Bir oyunu zevk almak için oynarsan o oyundan zevk alırsın.Ve bu düşüncede olanlar 0-12 yaş arası çocuklardır.kendimde o yaşlardayken böyle düşündüğümü hatırlıyorum ama dışa vurmadım.Eğer GM veya Adminlik istiyorsan bile takoz bi serverda değil dedicated serverda istemelisin.Bunu istemen içinde oyuncu hariç o servera bi katkıda bulunman gerek veya Mu Online'a katkıda bulunman gerekki karşındaki sana güvensin.Adam Server açmış sana niye durduk yere GMlik versin ki?

Birşeyi düşün sonra tart en son söyle

Saygılar

• cashrulez super yazmıssın helal olsun
  • Ya bişey sölicem bu forumdaki çoğu kişi bi konu açıldığı zaman o konuyu hep değişik yönlere götürüyor konu sağ ken sol oluyo ön ken arkda oluyo benim açtığım konu Serverine admin arayanlar die 50 tane mesaj atılmış hep konuyu başka yerlere götürüyor serverine admin arıyorsan yaz aramıyorsan yazma bu kadar bu çok zor değil arkadaşlar.Bu sadece benim konuma değil tüm konularda böyle adam bana bi server önerirmisin dio adam bişey söylüyo konu git gide deiğişiyo başka yönlere gidio.Böyle olmasını istemem. böyle yapılmazsa tüm forum içinde iyi olur

CashRulez ben naaptımı çok iyi biliyorum bi bildiğim şey varda adminliq arıyorum benim düşüncemi bilmeden asla yorum yapma. Hem ben kimseye serverini hacklerim falan diye bişey söylemem.

• quote:

Ya bişey sölicem bu forumdaki çoğu kişi bi konu açıldığı zaman o konuyu hep değişik yönlere götürüyor konu sağ ken sol oluyo ön ken arkda oluyo benim açtığım konu Serverine admin arayanlar die 50 tane mesaj atılmış hep konuyu başka yerlere götürüyor serverine admin arıyorsan yaz aramıyorsan yazma bu kadar bu çok zor değil arkadaşlar.Bu sadece benim konuma değil tüm konularda böyle adam bana bi server önerirmisin dio adam bişey söylüyo konu git gide deiğişiyo başka yönlere gidio.Böyle olmasını istemem. böyle yapılmazsa tüm forum içinde iyi olur

CashRulez ben naaptımı çok iyi biliyorum bi bildiğim şey varda adminliq arıyorum benim düşüncemi bilmeden asla yorum yapma. Hem ben kimseye serverini hacklerim falan diye bişey söylemem.

Bu Yazdığın Şeyleri Asıl Sen Yapmaktasın..Birde O Bildiğin Şeyler Neymiş Aydınlat Bakalım Bizi Adminliği Neden istediğini Biz De bilelim Demi..

• Saçma Bi konu hangi enayi verir öle adminlik
  • Söylediklerime rağmen hala aynı şeyi yapıyorlar Ben nerde öyle şeyler yaptım söylermisin ?

Benim bildiklerimde bana özeldir seni ilgilendirmez

Bu konuyla ilgili olmayan bişey yazmyın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FéaR -- 1 Aralık 2007; 13:44:17 >
  • quote:

Söylediklerime rağmen hala aynı şeyi yapıyor Ben nerde öyle şeyler yaptım söylermisin ?

Benim bildiklerimde bana özeldir seni ilgilendirmez

O zaman Her Kezin Serveri Kendine Özeldir Sana Adminlik Vermez Hadi Cnm Yol Al..

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.