Şimdi Ara

Ses kartı ve Kulaklık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar herkese merhaba son zamanlarda biliyorsunuz kulaklık oyunlar için biraz şart oldu sesler gelişince bende size önemli bi' soru yönelticem.
    Şimdi bendehttp://www.vatanbilgisayar.com/sb-51-pci-ses-karti.html#ozellikler bu ses kartı var fakat bu ses kartı G230 için yeterli olurmu yani demem okine
    G430'da biliyorsunuz bi ton fiyat olmasının sebebi usb ses kartı barındarması ve ben ona para vermek istemiyorum yukarıda linkini atmış olduğum ses kartı yeterli olurmu birde anakartım MSI Z77A-GD55 Thx destekli bir ses kartı barındırıyor yoksa bu ses kartı onboard ses kartı yetermi ? Ya ben tabi Sound Blaster Recon gibi performans beklemiyorum ama G230 alsam ayriyetten BU(link) ses kartına sahip olduğum için G430'la eşdeğer bir ses alır mıyım ? Şimdiden yanıtlarınız için teşekkürler

• Harici ses kartı dahili ses kartından her zaman daha temiz ses verir. Anakartın diğer bileşenleri elektriksel bir parazit yapar bu da dahili ses çıkışında parazite sebep olur. Tüm bu sebeplerden dolayı temiz ses istiyorsan güzel bir harici ses kartı kullanmanı tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_alien89 -- 19 Eylül 2014; 23:31:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yanıt için teşekkürler tavsiyenizi dinliyeceğim
  • Forumda başka kimse yoksa abimize güvenip takıyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.