Şimdi Ara

Ses sistemi tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dostlar iyi günler benim aklıma takılan bir kaç soru var elımde ps3 slim ve 32 inc full hd lcd tvim var hem ps3 oynarken hemde tv film izlerken bana kaliteli ses verebilecek bir ses sistemi istiyorum 5.1 veya 2.1 gibi bi sistem de olur hdmi veya optik baglantılı bir ses istemi daha basarılı olur gibime gelıyor lcd tvim ikisinide desteklemekte ama asıl sorum sukı eger ses sistemi alıp tvye bagladıgımda ps3 oynadıgım zaman 5.1 ses alabılecekmıyım yok stereo mu gelıcek eger oyle olucaksa alternatif yollar nelerdır ? hıc kasmadan stereo bi sistem mi baglasam onerileriniz nelerdir cok tesekkur ederım

• yardım edebilicek yokmu?
  • Bütçe
  • kafamda özel bi butce dusunmedım ama tabi ucuk rakamlarda olmasın 300 400 max olsun tabi abartı bi ses sistemi istemedigimden daha ekonomıklerde olabılır :) teşekkürler
  • bu bütçe için ben yardımcı olamayacağım sanırım...
  • sizin öneriniz nedir ?
  • Ps3 ile kullanacaksanız muhtemelen hdmi girisli bı sistem olması lazım Buda sizin bütçeyi kat be kat asar hocam
  • Sadece tvden baglayacagm bır ses sıstemı fıyatı ne sekılde ve ps3 performansı ne sekılde olur bır bılıgnız var mı?
  • fazla bütçen yoksa hazır sistemler düşünebilirsin.

lg 906sb 906ta gibi
  • tesekkurler onerılerın ıcın ps3 performansı nası olur bunların
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.