Şimdi Ara

Ses sistemlerini deneyebileceğim(demo) yerler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İstanbul da bildiğiniz ses sistemlerini deneyebileceğim yerler var mı? Sesini duymadan almak istemiyorum. Tabi almak istediğim avr ile test edebilirsem daha da iyi olur. Böylece uyumu da görmüş olurum diye düşünüyorum.

• AVR ile test etmeniz imkanı olmaz. Zira Satıcılar sizin avr yi sistemlere bağlamak ile uğraşmak istemez. Mevcut kurulu sistemleri bile dinletmekte nazlanıyorlar, öfleyip püflüyorlar malesef. Yine de bu sektörde en kurumsala yakın yapı ile iyi kötü dinleme odaları olan ve seçenekler sunan yer extreme audio dur. Eskiden Maslakta güzel bir mekan vardı. Şimdi içerenköyde devam ediyorlar. Eski Maslak mekanın güzelliği ve havası yok tabi.Mavi Hifi de yeni yerine taşındı sanırım. O da size belli ölçülerde randevu ile giderseniz SVS ürünleri demo etmeniz konusunda yardımcı olur. Doğubankta bir çok ürünün bayiliğini yapan Dikmen var (kendilerini hiç sevmem tavsiye edemiyorum ama iyi ilişkiler kurup çokça alışveriş yapanlar da var) orda çok müsait değil ama sakin bir gün de giderseniz bir kaç ürünü belki dinletirler. Bir de daha küçük bayi ve satıcılar var. Ataşehir de elektra hifi var onun da bir dinleme odası var. şu an ne kurulu hangi ürünleri demo edebilirsiniz bilmiyorum. Sitelerinden ve telefon ile öğrenebilirsiniz sanırım. Daha başka mekanlar ve satıcılar var ancak çoğunlukla stereo sistemlere yönelik yerler. Bunları bir dolaşın zaten iyi kötü bir fikir edinirsiniz. Size çıktığınız home cinema yolculuğunda keyifli seyirler ve dinlemeler. Bunlar güzel heyecanlar.

• aticus3 kullanıcısına yanıt
    Cevp için teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.