Şimdi Ara

sevgilimle kalacak yer sıkıntısı (ankara ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
19.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Günlük ev tut arkadasim gayet temiz. Geceligi 150 lira.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kamera da hepsinde olmayabilir ben hiç kalmadım günlük evde kontrol edersiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: where devils speak

Günlük ev tut arkadasim gayet temiz. Geceligi 150 lira.

sahibinden 60 70 e da var ama int de denildgine göre kamera koyuyormuş evin sahibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: koltuk06

quote:

Orijinalden alıntı: where devils speak

Günlük ev tut arkadasim gayet temiz. Geceligi 150 lira.

sahibinden 60 70 e da var ama int de denildgine göre kamera koyuyormuş evin sahibi

Hepsinde oyle bir olay yok cok nadir. Sehir efsanesi onlar. Kolacan edersin evi zaten esek degilsin ya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 oda tutun sonra odalar buluşsun. Ankarada ortalama bir otelin günlüğü 100 lira. 200 liraya halledersiniz işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaYWaLkeR

2 oda tutun sonra odalar buluşsun. Ankarada ortalama bir otelin günlüğü 100 lira. 200 liraya halledersiniz işte.

200 lira mi ne ettin kardeşim ya bütcem zaten kisitli ev kiralicaz mecbur görülen o
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tom Hagen

günlük evlerde istemezler hocam arkadaşım gayette kalmıştı..

kardeş ben kiraliyim öyle mi getiriyim kiz arakadaşimi yoksa beraber oldgumuzu görür mü bizim bişe yapacagimzdan değil takilcaz bas basa da . o kıl olup vermesse evi
  • quote:

quote:

kardeş ben kiraliyim öyle mi getiriyim kiz arakadaşimi yoksa beraber oldgumuzu görür mü bizim bişe yapacagimzdan değil takilcaz bas basa da . o kıl olup vermesse evi

hocam adam parasına bakıyor. günlüğü 100tl mi neydi galiba. Gittigidiyor'dan bulmuştu sanırım. aradı dedi kız arkadaşım şehir dışından falan gelicek kalıcaz. Ayarladı.
    telefonda söyleyin bir iki kişiye siz baktınız yanaşmıyorlar sonradan aradıklarınıza sadece kız arkadaşım deyin. girersiniz eve zaten kapıya nöbetçi dikecek değil ya..

• quote:

quote:

quote:

hocam adam parasına bakıyor. günlüğü 100tl mi neydi galiba. Gittigidiyor'dan bulmuştu sanırım. aradı dedi kız arkadaşım şehir dışından falan gelicek kalıcaz. Ayarladı.
    telefonda söyleyin bir iki kişiye siz baktınız yanaşmıyorlar sonradan aradıklarınıza sadece kız arkadaşım deyin. girersiniz eve zaten kapıya nöbetçi dikecek değil ya..

arada kontrol etmeye geliyorlarmiş diye duydum hayirlisi bkalm

• quote:

quote:

quote:

quote:

arada kontrol etmeye geliyorlarmiş diye duydum hayirlisi bkalm

aynen çalmış kapıları onunda ama kız kalacak deyince çok üstelemezler bence yine en olmadı anahtarı arkada bırakıp açmazsınız

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.