Şimdi Ara

Şeytan size ne diyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Şeytan diyorki? evet Şeytan size ne diyor?

Bana git şu patronu vur diyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..Kg21Kco.. -- 25 Ağustos 2007; 4:09:21 >

• patron forumdaki blüm yetkilisi olan paTRon mu
  • quote:

Orjinalden alıntı: salih_763

patron forumdaki blüm yetkilisi olan paTRon mu

Yok o değil

Tekstil üzerine bir fabrikada müşteri hizmetlire yetkilisiyim bir de gıcık mı gıcık kıro mu kıro bir patronumuz var. Maaşların yarısını dağıttı, yarısını haftaya dağıtacakmış p...
    Şimdi ağzımı açarsam kötü olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..Kg21Kco.. -- 25 Ağustos 2007; 4:18:17 >
  • şeytan git dolapta ne bulursan ye diyooama diyett diyett diyet....
  • şeytan dio al arabayı bi turla dio ama ehliyet yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: ..Kg21Kco..

Şeytan diyorki? evet Şeytan size ne diyor?

banada @..Kg21Kco.. a söyle gitsin patronunu vursun hapse girsin diyor..gaza getir diyor..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kensei ®

quote:

Şeytan diyorki? evet Şeytan size ne diyor?

banada @..Kg21Kco.. a söyle gitsin patronunu vursun hapse girsin diyor..gaza getir diyor..

Yauu ciddi ciddi düşünüyorum yaa. Adam acayip kıl Allahın kırosu. Kıronun en önde gideni acayip kıl oluyorum herife yaa...

Yarın akşam haberlerinde çıkabilirim... Alt yazı olarak > "patronunu kurşuna dizen gözü pek yakışıklı genç müşteri hizmetleri yetkilisi"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..Kg21Kco.. -- 25 Ağustos 2007; 4:28:46 >

• Çok işe girdim çıktım ama hiç öyle berbat bir patron denk gelmedi.Şans işte.Hatta iyi adamlardı bile diyebilirim.Ha şimdi hatırladım bir tanesi hariç...
  • quote:

Orjinalden alıntı: collossus

Çok işe girdim çıktım ama hiç öyle berbat bir patron denk gelmedi.Şans işte.Hatta iyi adamlardı bile diyebilirim.Ha şimdi hatırladım bir tanesi hariç...

yaa benim patron çok saf çok salak. Kötü değil. Salak salak konuşuyo. Bende uyuz oluyom
  • quote:

quote:

Çok işe girdim çıktım ama hiç öyle berbat bir patron denk gelmedi.Şans işte.Hatta iyi adamlardı bile diyebilirim.Ha şimdi hatırladım bir tanesi hariç...

yaa benim patron çok saf çok salak. Kötü değil. Salak salak konuşuyo. Bende uyuz oluyom

bizim fizikçiye benzio

• Şeytan diyoki; ye kebabı, iç şarabı, *** arabı... (Simon says gibi oldu ya Devil says...)
  • Ama para onda Paran varsa salak salak konuşma hakkında oluyo işte.Düşünme zahmetine girmene gerek kalmıyor Şu paranın yüzünü ne zaman görecez biz bakalım
  • quote:

Orjinalden alıntı: salih_763

quote:

quote:

bizim fizikçiye benzio

Fizikcilerin %90 ı delidir.Geriye kalan %10 uda zır delidir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.