Şimdi Ara

Shure se315 180 $ dolar edermi ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oncelikle iyi gunler arkadaslar bu gunlerde yaklasik 250 $ butce ayirip bir kulaklik almya karar verdim ilk once kulanacagim cihaz iPhone 4s tam emin olmamakla birlikte alicagim bir kulakligi tam perfomansla kulana bilecegimi tahmin ediyorum uzman arkadaslar bu konu hakinda bilgi verirlerse Cok sevinirim onun disinda 180 $ dolara se315 model sure marka kulakligi almya karar verdim bu fiayta onerirmisniz onun disinda her oneriyede acigim butun gorusler benim icin degerli simdiden yardimlariniz icin Cok teskurler max butce 250$ metal disinda herturlu müzik dinlerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Shure SE315 SE215'in neredeyse 2 katına yakın fiyatlara satıldığı için pek kullanan inceleyen bulunmuyor sanırım.

Ben de SE215 modelini almayı düşünüyorum yakın zamanda. Kullananlar yorum yaparlarsa çok iyi olur. Özellikle konnektör kısmından korkuyorum ben problem çıkarırsa diye.

Edit: head-fi de bir karşılaştırma konusu açılmış ve ikisini dinleyen birinin yorumları var:

quote:

Hi,

Sorry to upping this old thread, but I think this is a good comparison between good quality dynamic driver vs entry level BA.

I audition both of them last month. I listened the 215 with silicon tips for like 15 minutes or so with jazz, vocals, accoustic, classics, pop, rock and they're really good. tight controlled bass with good impact, clear mid, crisp high.

then I listened 315 with silicon tips. It's warmer than the 215 but what I think is it's a very mid centric. All I can hear is mid, it's like vocal is in front and the rest of the band is in background. I tried for 5 minutes only as without doubt I much prefer 215.

here's frequency response graph comparison
    http://www.innerfidelity.com/images/shure_se535_graph_comparison.jpg

As you can see the 315 have spike in mids and fastly drop for the highs.

If you see the 215 in comparison you might think it's very bass, but actually it's not. Bass is very tightly controlled. I think that if the bass is reduced a bit will make this awesome!

I tried westone4 before and it's awsome! but it's different league :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quattro -- 19 Eylül 2012; 14:52:47 >

• ]110 dolar se215 de hiim diosun ki bosver 70 dolar cebinde kalsın aklım daha da karıştı acikcasi :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.