Şimdi Ara

Sıfır İyonizerli Goldmaster Alaska GM-7924 - 469TL yerine foruma özel 299TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selam, 2 hafta önce Carrefour'dan 469TL'ye iyonizerli Goldmaster Alaska GM-7924 model vantilatör aldım.

Vantilatörü her gün evimde gündüz alt katta, gece üst katta kullandığım için taşıması daha kolay bir model alacağımdan dolayı satıyorum.

Ürünü Carrefoursa'dan 05.08.17 tarihinde 469TL'ye aldım, sahibinden.com'da 320TL'ye satıyorum ama foruma özel 299TL'ye satılık.

Cihaz 2 haftalık, hiçbir kırığı, döküğü, çiziği yok. Alırken de zaten kendiniz gözünüzle görürsünüz, bütün fonksiyonlarını denersiniz, öyle satın alırsınız.

Ürünü aldıktan sonra kutusuyla birlikte faturasını nişanlım attığı için faturası ve kutusu yok.

Kitapçığı, kumandası mevcuttur.

Kargo pahalı olacağı için elden teslimi tercih ederim, kontrol eder, dener beğenirseniz alırsınız.

Lütfen pazarlık teklif etmeyin, King P-1611 ile üzerine para almak kaydıyla takas yapabilirim.
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-elektrikli-ev-aletleri-isitma-sogutma-havalandirma-1-gunluk-goldmaster-alaska-gm-7924-469139143/detay/

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.