Şimdi Ara

silinebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
1.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shizu -- 9 Ağustos 2020; 22:55:26 >

• 5.5-7k arası. Son 2 yıldır iibf'de net tahmin yapmak çok zor.
  • 8
  • 7 veya 8
  • 5.5-6.5k arasında bir yerde kapatacağını düşünüyorum. İlk 3k'dan sonra fazla iibf alternatifinin kalmaması ve İstanbul'da olup İTÜ'de bulunması bu sıralamaya yakın bir yerde kapatacağını düşündürtüyor. Fakat tamamen tercih eğilimleriyle alakalı bir durum olduğunu unutmamak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-297F58E54 -- 9 Ağustos 2020; 21:14:21 >
  • Olmasi gereken 7-8 olacak olan 4.5-5.5
  • mezunluk kaderim buna bağlı şu an 6,6k ile son tercihim:D
  • up
  • Shizu kullanıcısına yanıt
    her bir up mezunlugunu tescilliyor hocam :))
  • dh sağ olsun el birliğiyle 1kye sokacağız itüyü haydi az çok demeyelim çevremize yayalım herkes yazsın ki 5-10k bandındaki tek eli yüzü düzgün bölüm de patlasın. Mümkünse her gün konu açıp tanıtımını yapın ki iyice ilerlesin kimse gidemesin
  • gelmese çok da üzülmem hocam mezunluk için hazırım sıralamamdan memnun değilim zaten ilk senemdi ama sizin için ekstra uplamıycam
  • ceyhunceyhan kullanıcısına yanıt
    Odtu iktisatin 50-60 senede ulastigi siralamaya itu ekonomi 7 senede ulasacak forumun emegi cok buyuk olacak
  • ceyhunceyhan kullanıcısına yanıt
    tamam
  • Shizu kullanıcısına yanıt
    benim icin sorun yok hocam isterseniz sabaha kadar uplayin 6k ustu siralamalara itu econ gelmesine ihtimal vermiyorum
  • İtüye herhangi bir bölüm açılsa eşit ağırlıktan onun da sıralaması üç dört seneye kalmadan çok yükselir. Üniversitenin adı olduğu için direkt akla geliyor ve tercih edilme sebebi oluyor. Bu sene yine talep çok fazla itüye ancak 4k da odtü iktisat olduğu için sıralama 5-6k da kalabilir diye düşünüyorum. Umarım girersiniz :)
  • Aynen kankam bu başarı hepimizin.
  • worthy- W kullanıcısına yanıt
    Alakası yok bölüm2015te açıldığından beri 15k bandındaydı. Son senelerde varolan iibf furyasıyla beraber gereksiz şekilde yükleniliyor bu bölümlere. 2019a kadar 14-16k aralığında olan bölüm 2019da 9kye çekti. Bu sene de muhtemelen 6kye çekecek.Üni isminin yanında insanların algısı da var. Üni ismi olsa tek etken ytü iktisatta çok daha iyi yerlerde olurdu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceyhunceyhan -- 9 Ağustos 2020; 23:14:30 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.