Şimdi Ara

Silinebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi peace_346 -- 3 Şubat 2021; 22:25:13 >

• yok mu bilen kimse?
  • Arkadaşım Senin anakartında 4 tane sata portu var önce onu bil ve herhangi bi marka hdd başkasıyla uyumsuzluk yapmaz merak etme gönül rahatlığıyla alabilirsin...
  • olmasına 4 sata portu var ben de biliyorum ama hdd takınca diğer 2 slot sadece biosta görüyor işletim sistemi açmıyor o yüzden diğerlerine dvdrw leri bağladım onlar normal çalışıyor
  • evet, dediğiniz gibi
  • Bunun için PCI slotuna takılan ürünler mevcut örneğin şunun gibi :
    http://urun.gittigidiyor.com/RAIN-PCI-SATA-KART-CONTROLLER_W0QQidZZ24305509#aciklama

Bunu alın DEMİYORUM fakat böyle ürünlerin varlığını kanıt amaçlı koydum bu ürünü !!
  • işime yarayacak alacağım harddiski çalıştıracak diyorsanız tabi ki alırım ama çalıştıracak mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: peace_346

işime yarayacak alacağım harddiski çalıştıracak diyorsanız tabi ki alırım ama çalıştıracak mı?

dvd lerin birinden vazgeç. tek dvd kullan
  • quote:

işime yarayacak alacağım harddiski çalıştıracak diyorsanız tabi ki alırım ama çalıştıracak mı?

Tabiki çalıştırır fakat sistem o karttan boot eder mi bilmiyorum ve hangi marka hangi model kart olduğunu da hiç ihtiyacım olmadığından bilmiyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: effsane_61

quote:

dvd lerin birinden vazgeç. tek dvd kullan

vazgeçmesine geçerim de dediğim gibi dvd lerin bağlı olduğu slotlar zaten hdd yi çalıştırmıyor sadece biostan görüyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.