Şimdi Ara

Silinebilir (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: FieSTaA

Allah yardım etsin dostum genetiğin o kadar kötü ki kasların baya şekilsiz çıkıyor.

Beni dinlersen göğüs antremanını komple değiştir.

Üst göğüsle başla, pec dect tarzı ve hafif ağırlık dar tutuş ile bench yap ( omuz hizası veya biraz daha içerden)

Asıl estetik üst göğüstür ama bir çok insan bunu önemsemeden çalışıyor sonra bu tarz sorunlar çıkıyor

Cokkotu derken :|

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZUGATOLI

quote:

Orijinalden alıntı: FieSTaA

Allah yardım etsin dostum genetiğin o kadar kötü ki kasların baya şekilsiz çıkıyor.

Beni dinlersen göğüs antremanını komple değiştir.

Üst göğüsle başla, pec dect tarzı ve hafif ağırlık dar tutuş ile bench yap ( omuz hizası veya biraz daha içerden)

Asıl estetik üst göğüstür ama bir çok insan bunu önemsemeden çalışıyor sonra bu tarz sorunlar çıkıyor

Cokkotu derken :|

Kaslarin baya asimetrik.

• skolyoz da var sanrım
    baltalı ilah gibi oldum
  • Kasların biçimsizliği değil de, poz verirken mi yamuk durdun vücutta mı var eğrilik?
  • Göğüs bana hacimsiz ve şekilsiz geldi nedense bunu söyleyebilirim onun dışında başarısız diyemem sonuçta parçalamışsın vücudu yalnız şöyle bir nokta var before-after demek bana göre vücudu parçalamak yani definisyon yapmak değildir yoksa nette ne before-afterlar var hacimli , yağlı vücudu parçalayan.
  • Jeff seid lar alon gabaylar yine begenmemis.

• omuzu beğenmeyenler 6 ayda ne bekliyodunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dahakathekiller7

Jeff seid lar alon gabaylar yine begenmemis.

Tebrik ederim hocam gelişiminiz güzel devam edin bırakmayın lütfen.

Dediğiniz oblique sıkıntısı ben de çok var.Bildiğiniz armut oluyorum oblique den. Adonis kısmım fazla gelişmiş bundan oluyor sanırım yani adonislerim çok belirgin..
    Hiç oblique çalışmadım işin ilginci de bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ulas.

quote:

Orijinalden alıntı: dahakathekiller7

Jeff seid lar alon gabaylar yine begenmemis.

Tebrik ederim hocam gelişiminiz güzel devam edin bırakmayın lütfen.

Dediğiniz oblique sıkıntısı ben de çok var.Bildiğiniz armut oluyorum oblique den. Adonis kısmım fazla gelişmiş bundan oluyor sanırım yani adonislerim çok belirgin..
    Hiç oblique çalışmadım işin ilginci de bu.

Ben de obliklerin oradaki yağları eritmek için deli gibi çalışıyorum ama bana mısın demiyor.

Eyy gözünü sevdiğimin genetik bilimi

• kandırıkçı
  • quote:

Orijinalden alıntı: windsurf

Hocam gelişiminiz çok güzel tebrik ederim. Omuz ve üst göğüse yüklenirseniz çok çok daha iyi olur.

Bir de meraktan soruyorum, bel omuz ölçüleriniz kaç? Bir de spora başlamadan önce kaç kiloydunuz?

Ölçüleri ekledim hocam nasıl

• quote:

Orijinalden alıntı: ZUGATOLI

quote:

Orijinalden alıntı: windsurf

Hocam gelişiminiz çok güzel tebrik ederim. Omuz ve üst göğüse yüklenirseniz çok çok daha iyi olur.

Bir de meraktan soruyorum, bel omuz ölçüleriniz kaç? Bir de spora başlamadan önce kaç kiloydunuz?

Ölçüleri ekledim hocam nasıl

Hocam şuan gayet iyi, omzun bi 130'a kadar yolu var ama, ki şuanki disiplininle birkaç aya yaparsın. Bu arada belin 83 çıkmasını beklemiyordum, yağ miktarını düşünürsek daha ince olması lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi windsurf -- 16 Eylül 2014; 11:02:09 >
  • hocam güzel gelismissiniz acaba boyunuz kac sorabilirmiyim tebrikler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reisas

hocam güzel gelismissiniz acaba boyunuz kac sorabilirmiyim tebrikler

Tum bilgiler ilksayfada hocam

• Arkadaşın yüzme geçmişi var bu yüzden büyük ihtimalle iy ibi vücut yapabilmiş bukadar kısa zamanda. En iyi vücut geliştiren spor yüzme bence estetik olarak bakıyorsak vgden bile iyi diyebilirim
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.