Şimdi Ara

!!Silinen Başlıklar!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, ben sadece eğitim amaçlı bir makale koymuştum foruma. Çünkü forumun bu bölümü gerçekten tam bir çöplüğe dönüşmüş durumda. Zamanında, birinin

"XXX seni YYY oyununda yendim"

diye bir başlık açtığının görmüştüm.Ayrıca pek çok kez

"Kavun, Karpuz RPsi"

"Cart Curt RPsi"

diye rpler açıldı. (Beni de alıştırdınız rp değil bildiğiniz forum)Üstelik bu bir övgü konusu oldu.

"Funpic de 6 tane rpm var 10 dakkada açtım. Başka bir rpde daha adminlik yapmak istiyorum duyurulur"

"Arkadaşlar, Rp açtım hadi girin. Çok tutar binlerce üyem olursa paralı hosta geçeceğim"

Ben bunların bir kaçına da olsa biraz bilgi verebilmek için bir makale yayınladım. Ve bana katılan arkadaşlar da oldu. Şimdi ise nedense (!) başlığım silindi. Ve yine garip başlıklar açılmaya devam ediyor ama onlar silinmiyor(!) . Acaba neden başlığım silindi öğrenebilir miyim?

Başlığım:RP, Forum Açmadan Önce Muhakkak Okuyun !! (Neden böyle bir başlık koydun derseniz maalesef sadece bu tür başlıklar dikkat çekiyor)
    Başlığımın linki:http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=21026624

• Herkes böyle hata var derse daha beter olur.
  • Yönetim İstifa

İsyan
  • quote:

Orjinalden alıntı: AlwaysAndForever

Herkes böyle hata var derse daha beter olur.

nasıl yani?? Yönetim bu bölümle hiç ilgilenmiyor. Gerçi bu kadar başlığa kim yetişsin onlar da haklı. Ama katı kurallar konulabilir çünkü artık donanimhaberin üyeye igtiyacı yok bence.

Ayrıca @keremses böyle bir amacım yok yanlış anlaşılmasın
  • Yönetim bir bölümle sadece şikayet olduğu zaman ilgilenir uygunsuz gördüğünüz konuları şikayet ederseniz ilgilenilecektir.
  • şikayet edince küfür vs. var mı diye bakılıyor. Neyse konu dağılmasın Ben başlığımın silinme nedenini merak ediyorum. Bana katılan arkadaşlar vardı.

Mesela @Macar Bomb:
    quote:

bölüm adıda "Diğer Web Bazılı Oyunlar Bölümü"RP de gene web bazılı bir oyun sayılır.Ve adam bunla ilgili güzel bir topic açmış...burda insana artık artistlik yapmak için"bn 7 yaşımda frp yapıyodum" diyolar nedense..
  • Evet o konuyu sırf macar bomba gıcıklığım yüzünden ben şikayet ettim.İçinde hiç bir yararlı bilgi olmamasından olabilir.Nasıl forum açılacağı web master bölümündede anlatılıyor.Ayrıca bir yetkiliye p.m atman veya konu dışına konu açman sana daha çok yardımcı olurdu.Neden mesaj sayını yükselten ve genel anlamda bakılmıyan bir yerde açıyorsun

Edit :

Son güncellenme: 2/6/2008 9:35:15 PM
    Son Şikayet: Buraya tıklayın
    Toplam Şikayetler: 121

Şuana kadar 121 kişi şikayet ettim ( silinenler harici şuanki toplam ) .İçinden en fazla 10 tanesi küfürdür ...

Tekrar edit : Gereksiz rp başlıkları bir konu olarak kendini unutturuyor zaten bu sorun değil.Emek harcanmış rpg forumlarıda ödülünü alıyor her yönden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Smirdon -- 9 Şubat 2008; 15:53:11 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Smirdon

Evet o konuyu sırf macar bomba gıcıklığım yüzünden ben şikayet ettim.İçinde hiç bir yararlı bilgi olmamasından olabilir.Nasıl forum açılacağı web master bölümündede anlatılıyor.Ayrıca bir yetkiliye p.m atman veya konu dışına konu açman sana daha çok yardımcı olurdu.Neden mesaj sayını yükselten ve genel anlamda bakılmıyan bir yerde açıyorsun

Edit :

Son güncellenme: 2/6/2008 9:35:15 PM
    Son Şikayet: Buraya tıklayın
    Toplam Şikayetler: 121

Şuana kadar 121 kişi şikayet ettim ( silinenler harici şuanki toplam ) .İçinden en fazla 10 tanesi küfürdür ...

Tekrar edit : Gereksiz rp başlıkları bir konu olarak kendini unutturuyor zaten bu sorun değil.Emek harcanmış rpg forumlarıda ödülünü alıyor her yönden

hala anlamak istemiyorsunuz. Bu nasıl forum açıldığını anlatmıyor. Okumamışsın demekki. Sen sadece birine gıcık oldun diye başlığı şikayet edemezsin sadece o mesajı şikayet edebilirsin. Zaten buna rağmen yöneticiler başlığı siliyorsa Yazıkla r Olsun!!

• hiç görmedim o konuyu yaw
  • quote:

Orjinalden alıntı: alimert1232

hiç görmedim o konuyu yaw

arkadaş başlığıma yorum yapan birisine gıcık olduğu için başlığımı sildirtti çünkü
  • Yönetime bu şekilde ulaşılmaz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.