Şimdi Ara

silinsin (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: aeigis41

quote:

Orijinalden alıntı: [DMC]

medyaya gun dogudu. dakika basa yalan haber yapiliyor.

200 milyona Gotze+Falcao+Cavani+Hummels Alinir

su an hicbir klup 1 oyuncuya o kadar para vermez

Aguero(Tevez)+Nasri(Silva)+ 50M€= Ranolda+Kaka yapsalar aslında fena değil gibi . 60-70M€ da Neymar'ı alsın Madrid.

Premier ligin tozunu attırmış 4 adam+50 milyon ver Ronaldo+2 senedir doğru dürüst oynamayan ve fiyatı 20 milyona kadar düşen Kaka'yı al. Çok akıllıca

• quote:

Orijinalden alıntı: ONERİNG67

quote:

Orijinalden alıntı: michael j fox

City'nin Ronaldo'yu parayla ikna edebileceğini sanmıyorum zaten 7 sülalesine yetecek kadar para kazanmıştır muhtemelen ancak takımdaki rolü ve hedeflerle aklını çelebilir gerçi Fergie geri almak isterse daha düşük bir maaşa bile gelir United'a.

Sanırım Manchester United transfer politikasını bilmiyorsunuz?
    Ferguson bir oyuncuya o kadar para asla vermez(veremez daha doğrusu)
    Man Utd dünya kadar borcu var Glazer ailesinin neler yaptığı ortada.
    Borçlar bitmeden bu transfer bana göre imkansıza yakın.
    Real satarsada en az 140milyon euro bonservis bedeli ister.

Yok United hakkında fazlasıyla bilgim var da Fergie zaman zaman iyi paralar harcıyor takıma bu sefer de sadece Ronaldo için harcar başka adam almaz o sorun değil zaten ayrılacağını sanmam.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ONERİNG67

quote:

City'nin Ronaldo'yu parayla ikna edebileceğini sanmıyorum zaten 7 sülalesine yetecek kadar para kazanmıştır muhtemelen ancak takımdaki rolü ve hedeflerle aklını çelebilir gerçi Fergie geri almak isterse daha düşük bir maaşa bile gelir United'a.

Sanırım Manchester United transfer politikasını bilmiyorsunuz?
    Ferguson bir oyuncuya o kadar para asla vermez(veremez daha doğrusu)
    Man Utd dünya kadar borcu var Glazer ailesinin neler yaptığı ortada.
    Borçlar bitmeden bu transfer bana göre imkansıza yakın.
    Real satarsada en az 140milyon euro bonservis bedeli ister.

Yok United hakkında fazlasıyla bilgim var da Fergie zaman zaman iyi paralar harcıyor takıma bu sefer de sadece Ronaldo için harcar başka adam almaz o sorun değil zaten ayrılacağını sanmam.

Ferguson zamanı gelince güzel transferler yapıyor ama Man Utd hala beklediğim düzeyde kaliteye sahip değil.
    2004 de kulüp Malcolm Glazer tarafından satın aldığından bu yana yüklü borca girdi.
    Kulüp transfer bütçesi sunmaktada zorlandı bazı zamanlarda.
    Man Utd,Glazer ailesi olmasa şuan çok güzel bir durumda olucaktı asla bu kadar borç olmazdı.
    Umarım kulüp bu cimrilerin elinden kurtulur.

Yıllık gelirler ortada buna karşın Glazerlerin sunduğu transfer bütçesi düşük Man Utd gibi büyük bir kulübün en az 80milyon euro harcaması lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: CooLasFcuK

quote:

Orijinalden alıntı: aeigis41

quote:

Orijinalden alıntı: [DMC]

medyaya gun dogudu. dakika basa yalan haber yapiliyor.

200 milyona Gotze+Falcao+Cavani+Hummels Alinir

su an hicbir klup 1 oyuncuya o kadar para vermez

Aguero(Tevez)+Nasri(Silva)+ 50M€= Ranolda+Kaka yapsalar aslında fena değil gibi . 60-70M€ da Neymar'ı alsın Madrid.

Premier ligin tozunu attırmış 4 adam+50 milyon ver Ronaldo+2 senedir doğru dürüst oynamayan ve fiyatı 20 milyona kadar düşen Kaka'yı al. Çok akıllıca

Birilerinin hatalarını gördüğünde onlarla dalga geçmeye başlamaman daha akıllıca olur.

Sen de(dahi) daha ayrıntılı incelersen orada parantez içinde yazılanların arasında + gibi bir işaret bulamazsın. Yani burdaki anlam Silva yerine Nasriyi Tevez yerine Aguero yuda verebilirler . Lütfen bunları dikkate al ve tekrar bu takas içine oturmassa tekrar yaz.

Seni her zaman seven aeigis41.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Saçmalıktan başka bir şey değil, arapların oyuncağı oldular resmen.

Teklif gerçekse anında satardım, ben olsam tabi.200 milyona tek başına çeyrek final yarı final görecek takım yapılır lan
  • quote:

Orijinalden alıntı: D3XTER

"Ronaldo gollere sevinmiyor" diye bir şey çıktı bir de. Lan nasıl sevinmiyor? Adam illaha oraya buraya "Ahelehey" diye diye koşacak mı? Attım diyor, koydum çocuğu diyor öyle seviniyor adam.

''Ahehehey''
  • quote:

Orijinalden alıntı: JDaniels

200 m € yeni FC kurulur, takıma da Avrupa Ligi'nde şampiyonluk oynayacak takım oluşturulur

Galatasaryın 150 galıba
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.