Şimdi Ara

Silkroad Cap Anket

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Yeni ve Kalıcı Bir Private Server Kurucaz Cap konusunda Kararsız Kaldık Ve Anket Yapıyoruz Sizde Katılın
    http://www.facebook.com/sro.silkroad
    En üstte anket var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byzazaby -- 10 Mayıs 2012; 7:29:46 >

• Kesin açıcaksanız Cap a karar vermeden önce hostunuzu coderlerinizi GM lerinizi çalışacak herkesi adam gibi bulun güvenilir bir şekilde. Her durumda çalışmayı kabul edicek 60 capda olsa 120 cap da olsa ondan sonra cap e karar verin bence
  • 110 en iyisi ya bence
  • Bu 60 capa bir anda herkes sempati duymaya başladı ne varsa 60 capta anlamıyorum

Tabiki 80 cap sadece çin..
  • 90 cap mümkünse 90 cap olsun.80 artık heryerde var 110 ve 120 sanıyorum ki kimseyi sarmıyor.90 ve rock mountain gibisi yok..
  • 100 cap olmasın da Jangan cavedeki odaların en sonundaki moblarda kasılmak bir ölümdü. Yarım saat yol sürüyo...
  • Tabi ki 70 + Jangan caveyi event cave yapın backto70s diye bir server vardı harikaydı
  • quote:

Orijinalden alıntı: LifesGood®

90 cap mümkünse 90 cap olsun.80 artık heryerde var 110 ve 120 sanıyorum ki kimseyi sarmıyor.90 ve rock mountain gibisi yok..

Aynen :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugrlu -- 9 Ağustos 2013; 18:30:33 >
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.