Şimdi Ara

Silkroad Revelations - 90 cap / FTW / Jg Cave / Bot Yok (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
4.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: 90capcanberk

pff ben gelene kadar item yapana kadar adamlar moonları sunları dizer boşver tam yeni acıldıgında haber verseniz gelirdim
    oyun acıldıktan 1 gün fazlaysa sıkıcı oluyor herkes faklı slotta eglence olmuyor adamlar ptle kasıo sen yetişemiyorsun boşa sıkılıyorsun

Hangi serverda olursan ol, senden hızlı oynayan adamlar olacaktır. Bir gün, iki gün... zaman geçtikçe aradaki fark kalkacaktır.
  • yerim bulunsun
  • Yeni update ile Dimension Pillars ve Flame mountain eklendi.

Serverda online kişi sayısı şu an için 50-100 arası değişmektedir. Ama bot olmadığı için herkes aktif. Yeni oyunculara da kapımız açık.

- Jangan fortress war açık durumda,
    - Bütün avatarlar açık.
    - Honor bufflar aktif. (akademi ile)
    - Her gün saat 19:00 her unique'den 4 tane titan unique çıkmaktadır. Level atlamak için oldukça yararlı.

Yakında eklenecekler*
    - Hotan fortress war
    - Fellow pets

Bir de resim*
     Silkroad Revelations - 90 cap / FTW / Jg Cave / Bot Yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ledlebi -- 27 Ocak 2013; 14:40:40 >

• Adminler oyuncuların item kasmasına yardımcı olması için petfilter hazırladılar.

Ayrıca online sayısı ve Türk oyuncular gittikçe artmaya başladı. Şimdiden bir Türk guildi bile gördüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ledlebi

Adminler oyuncuların item kasmasına yardımcı olması için petfilter hazırladılar.

Ayrıca online sayısı ve Türk oyuncular gittikçe artmaya başladı. Şimdiden bir Türk guildi bile gördüm.

Ben oyuna gelmek istiyorum sizin guildinize katılabilir miyim ?
  • Pill bugu varmı oyunda ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkmutlu31

quote:

Orijinalden alıntı: ledlebi

Adminler oyuncuların item kasmasına yardımcı olması için petfilter hazırladılar.

Ben oyuna gelmek istiyorum sizin guildinize katılabilir miyim ?

Oyun içi ismin Tengri , bana ulaşırsan yardımcı olurum.

Pill bug'undan haberim yok. Büyük ihtimalle yoktur. Oyunda bug yakalarsak forumda tartışıyoruz çünkü.
  • Server sitesine online oyuncu listesi eklendi. Oyundaki level çeşitliğini görebilirsiniz. Her levelde parti bulmanız mümkün.

http://silkroad.re/online/

not: Bu gece 150 online sayısına ulaştık.
  • Uluslararası bir sunucu olmasını beğendim. Lag'da yok. Ama çok az kişi var ve hiçkimse job yapma derdinde değil.

Benim nick 1HitUDown
  • Saphira nickim
  • ben yeni başladım,muhabbet edebileceğim yardım edebilecek birileri var mı ?
  • 2. gerçek para ödüllü pvp turnuvası 24 Şubat saat 20:00'da.

1.'ye 10 euro
    2.'ye 7 euro
    3.'ye 3 euro

Oyun içi ismin 'Tengri'. Pm atarsanız yardımcı olabilirim.
  • Herkezde avatar var nerden bulmuşlar ?
  • Ben bu sunucuda kendi kurgulayacağımız sunucuya feyz alabilmek için girdim. Jobwar GuildWar gibi hususlarda çok zayıf bir sunucu. Ama özellikle voting sistemlerini çok beğendim. International olması ise başka bir artı. Fakat sunucu takımı bence yeterli değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deniztns

Ben bu sunucuda kendi kurgulayacağımız sunucuya feyz alabilmek için girdim. Jobwar GuildWar gibi hususlarda çok zayıf bir sunucu. Ama özellikle voting sistemlerini çok beğendim. International olması ise başka bir artı. Fakat sunucu takımı bence yeterli değil.

Adminler konusunda haklısın. Yavaş çalışıyorlar ve bazen saçmaladıkları oluyor. Ama sadece 2 kişiler. Biraz da hak vermek gerek.

Vote sistemi güzel, hiç silk almadan istediğin silk itemlerini biraz bekleyerek alabiliyor oyuncular.

Jobwar/guild war konusu daha çok oyuncularla alakalı. Malesef kimse guild savaşı istemiyor. Ama jobwar, küçük çapta da olsa bazen karşılaşabiliyorsun.

Benim için server'ın en büyük artısı oyuncu kalitesi ve bot olmaması.

----

Herkeste elbise var çünkü siteden oy kullanarak silk biriktirip alıyorlar. Ayrıca uniquelerden ve jangan tomb'daki canavarlardan coinler düşüyor. Bu coin'ler ile bazı silk itemler alınabiliyor. (dress , scrolls vs...)

• ben oyuna başladım Nuker , Dagger / Cleric ve Wizz / Cleric açtım ama bir türlü hangisi daha güçlü olur,hangisi daha iyi olur karar veremiyorum :) Nuker ve Dagger hem pvp edip hemde uniq kesebiliyor tek başına. Ama wizz/Cleric de arkasına bi arkadaşını alırsa orduları yıkıp geçiyor :) ne yapacağımı bilmiyorum. Bu arada serverda Check

Edit : sana pm atmaya çalışıyorum hiç online değilsin :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baLbesh -- 14 Şubat 2013; 20:13:50 >
  • Oyun tarzına hangisi daha çok uyuyorsa onu seç.

Evet bu aralar pek online olamıyorum malesef.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.