Şimdi Ara

Şimdilik Beklemede... Herkese Teşekkürler... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    LPG uyumlu mu? Değilse satışı zor ben uyarıyım da... Araç edebilir ama benzinli binicisine, diğerleri lpg li... yarı yakıtlı...
  • Arkadasta AVEO var.2012 27.000 km de benzinli manuel dikiz aynası değişmiş sadece...26.500 yazmış galiba.Uzun süre binmek icin düşünülebìlìr.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • shapsgh S kullanıcısına yanıt
    ben cruze ve opeli hiç önermiyorum ikisinde de aynı motor var 'General Motor' 4bin devirin altında ölüdürler diğer markalara göre fazla yağ yakarlar ayrıca motor arızası çok oluyor ikitane geçti elimden performans olarak çok üzer bence önce test edin ve diğer kullananlara da bir danışın az para değil.
  • Hocam kriterler yükseldikçe fiyatta yükseliyor elde avuçta yok olsa daha iyisini almak istiyorum ama piyasa malum...

Aveo için ilan felan var mı hocam araca bakayım bi göz ucuyla... Not: Sedan ise...
  • aveo alıcaksanız yeni kasa bakın.
  • Corsa ile ilgilenirseniz.
    ilanıma bakabilirsiniz.
    ihtiyaç fazlası bir aracımız var.
    http://forum.donanimhaber.com/m_104155551/f_//tm.htm#104155551
  • Bende toyota corolla var 2007 dizel 74 binde. orjinal. satıp yerine otomatik toyota alacam 2013veya2014 model.üzerine max.17bin verebilirim.
  • Yeni kasa Aveo bakıyorum sedan olandan... Göze hoş gelen güzel bir görünümü var...

Corsa teklifinize teşekkür ederim ancak aracın küçük olması düşüncesiyle şimdiye kadar hiç bakmadım...

Elinizdeki toyota corolla için ilan var mıdır hocam???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shapsgh -- 26 Mart 2015; 18:57:27 >
  • nohackmove kullanıcısına yanıt
    Tüp takılabildiğini de belirtirseniz avantajınıza olur kanaatindeyim.
  • reallist55 kullanıcısına yanıt
    Arabaya ne kadar istiyorsunuz ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: reallist55

Bende toyota corolla var 2007 dizel 74 binde. orjinal. satıp yerine otomatik toyota alacam 2013veya2014 model.üzerine max.17bin verebilirim.

arabaya ne kadar istiyorsunuz ????
  • akan1905 A kullanıcısına yanıt
    Önce alacağım arabayı bulmam lazım. Ama aklımdaki rakam 37 gibi
  • zbidy kullanıcısına yanıt
    Alınası araç fiyatı da cazip, referans olacak varsa bu araca gidilir. Siz tanır mısınız galeriyi?
  • Arkadaşlar yanıtlarınız önerileriniz için teşekkür ederim... Mayısta istanbula gitmek zorundayım... Oradan ilk bulacağım cruze plus bir arabayı alma niyetim var... o zamana kadar konu başlığını da değiştirip foruma yazma konusunda ara vereceğim... Aldığımda da araç resimlerini ve fiyatını paylaşırım inşallah... Sevgiyle kalın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: reallist55

Önce alacağım arabayı bulmam lazım. Ama aklımdaki rakam 37 gibi

Eyvallah bende 5 - 6 ay dan beri araba bakıyorum da
  • omer omer O kullanıcısına yanıt
    Araç benimdi, satışını verdim bügün.
  • Kaca verdiniz aracınızı 9zellikleri neydi? Ben de o tür bir araç almak istiyorum. O yüzden merak ettiğim için soruyorum. Iyi geceler..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.