Şimdi Ara

Sınavlar Bayramdan Sonra Açıklanacak !! Videolu Bilgi .. !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://tvarsivi.com/player.php?y=3&z=2012-08-16+17%3A59%3A00

gecmis olsun ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tunabinyay -- 17 Ağustos 2012; 2:17:42 >

• ben bayram sabahını düşünmüştüm ama herkes saçmalama dedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lan yeter haa şakamısınız olum siz ?
  • Benim de annem kuran kursunda duymus:D bayramıın ikinci günü acıklanacak diye ama ben pek ihtimal vermiyorum açıkcası.
  • bayramda açıklancak demiyo ki bayram bi geçsin diyo
  • sabahtan beri aynı şey paylaşılıyor sıkılmadınız değil mi
  • Ben cuma açıklanmayacağını söylemiştim zaten ama erken açıklanması her zaman iyidir
  • yeter artık her saat başı aynı konuyu açmayın...
  • kaynak sağlam beyler. arkadaş doğru söylüyor bayramın 1.günü açıklanacak. Bayram namazından sonra imam cami kürsüsüne çıkıp sonuçları ilgili kişilere duyuracak.Sonrasında mevlüt okunacak.Cami çıkışında da ÖSYM nin kendi üretimi olan fıstıklı lokumlar dağıtılacak.

not1: mevlüte katılmak zorunlu değildir.sonucu öğrenip camiden çıkabilirsiniz.
    not2: kız çocuklarının sonuçları öğle namazından sonra açıklanacak.
    not3: kaynak bizim mahallenin davulcusu.Ona da sağlam bir yerden gelmiş bu bilgi.Rahat olun yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: alkan529

kaynak sağlam beyler. arkadaş doğru söylüyor bayramın 1.günü açıklanacak. Bayram namazından sonra imam cami kürsüsüne çıkıp sonuçları ilgili kişilere duyuracak.Sonrasında mevlüt okunacak.Cami çıkışında da ÖSYM nin kendi üretimi olan fıstıklı lokumlar dağıtılacak.

not1: mevlüte katılmak zorunlu değildir.sonucu öğrenip camiden çıkabilirsiniz.
    not2: kız çocuklarının sonuçları öğle namazından sonra açıklanacak.
    not3: kaynak bizim mahallenin davulcusu.Ona da sağlam bir yerden gelmiş bu bilgi.Rahat olun yani

İstihbarat saglamsa no problem:D:D:D:D
  • bi bitmediniz
  • şöyle bişey olabilir.

medyada yer alan bu haberler üzerine sevgili sunucu ösym'yi arar bu forumda da biçok adayın yaptığı gibi "sonuçlar açıklanacak diyollar doğru mu" şeklinde.

karşı taraf bilgi vermeyecektir haliyle verdiği cevap da "öyle bişey yok" tarzındadır.

e ösym bayramda da açıklamaz mantığıyla bayramdan sonra açıklanacak diyor.

yarın açıklanmasın döt capsim sizlerle
  • quote:

Orijinalden alıntı: materyalist imam

şöyle bişey olabilir.

medyada yer alan bu haberler üzerine sevgili sunucu ösym'yi arar bu forumda da biçok adayın yaptığı gibi "sonuçlar açıklanacak diyollar doğru mu" şeklinde.

karşı taraf bilgi vermeyecektir haliyle verdiği cevap da "öyle bişey yok" tarzındadır.

hoca aldım ss yi. istiyoruz o capsi.

YALARIN!!

• quote:

şöyle bişey olabilir.

büyük konuştun
  • quote:

şöyle bişey olabilir.

bahene mi ariyosun kardeş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tuna nerdesin kardeşim kafayı yiycem çok heyecanlıyım...(iskobi)
  • zaten doğru olmaz açıklanması ,,hele bi bayram geçsin diyo..şaka mısın sen ya??
  • kim bu adam ? madem sana söylüyorlar diğer kanallar aramıyor mu. onlar da versin haberi. Saçma saçma eğitimle alakası olmayan kisilerin bu konu hakkında kesin gibi konusması beni deli ediyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.