Şimdi Ara

Sınıf İçin Uygun Ses Sistemi Tavsiyeleriniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar; 40 kişilik sınıfım için uygun ses sitemi tavsiyelerinizi bekliyorum. Temiz bir ses almak istiyorum çocukları ve beni rahatsız etmeyecek aynı zamanda da herkesin rahatlıkla duyabileceği çocukların dikkatini çekecek bir sistem olmalı. Fiyatı uygun olursa sevinirim maks: 100 TL civarı olması tercihimdir. (3+1 nasıl olur bilmiyorum 5+1 olması daha iyi olur galiba ama dediğim gibi tavsiyeleriniz önemli) Herkese iyi günler ve iyi forumlar...

• Direk şunu alın tarzı bir yorumda bulunamayacağım fakat yardımcı olmak amacıyla birkaç soru ve önerim olucak.

Bu hoparlörü ne amaçla kullanıcaksınız bunu belirtiniz.
    Hoparlörün kaç +1 olduğunun önemi kullanma amacınıza göre değişir. Ayrıca logitech ürünlerinden uzak durun ses konusunda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fox90

Direk şunu alın tarzı bir yorumda bulunamayacağım fakat yardımcı olmak amacıyla birkaç soru ve önerim olucak.

Bu hoparlörü ne amaçla kullanıcaksınız bunu belirtiniz.
    Hoparlörün kaç +1 olduğunun önemi kullanma amacınıza göre değişir. Ayrıca logitech ürünlerinden uzak durun ses konusunda.

Sınıf içi etkinliklerde kullanacam. 1. sınıflar için interaktif eğitim CD'leri izletirken sesin net anlaşılması ve film, çizgi film vs. gibi amaçla kullanacam. Sınıfta biraz kalabalık olduğu için sesin net olması önemli.
  • Tavsiyesi olanları bekliyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.