Şimdi Ara

Sipariş veriliyor bu gece Son yorumlar lütfen... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • güzel bir donanım olmuş şimdiden hayırlı uğurlu olsun gülegüle kullan arkadaşlar benimde sizden bir ricam olacak konu açmayı bilmediğim için burdan paylaşacağım yardımcı olursanız sevinirim ..
    1)intel i7 950
    2)asus p7p55 lx anakart
    3)kingston 2x2 4gb ddr3 1333 bellek
    4)sapphire 1 gb ati hd 6850 toxic ekran kartı
    5)seagate 1 tb hdd
    6)lg dvd writer
    7)feel fl 650 kasa
    artılarını eksilerini paylaşırsanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: brhnkkc

güzel bir donanım olmuş şimdiden hayırlı uğurlu olsun gülegüle kullan arkadaşlar benimde sizden bir ricam olacak konu açmayı bilmediğim için burdan paylaşacağım yardımcı olursanız sevinirim ..
    1)intel i7 950
    2)asus p7p55 lx anakart
    3)kingston 2x2 4gb ddr3 1333 bellek
    4)sapphire 1 gb ati hd 6850 toxic ekran kartı
    5)seagate 1 tb hdd
    6)lg dvd writer
    7)feel fl 650 kasa
    artılarını eksilerini paylaşırsanız sevinirim

intelde ısrarcımısın yoksa amd olark işlemciye yuk bındırıcek uygulaman yoksa malıyetide kısarak ıkame bır pc toplanabılır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redline_59 -- 13 Ocak 2011; 0:17:00 >
  • tamamen oyun performansına yönelik bir makina kurmak istedim aslında o yüzden intel istiyorum amd nin ısınma sorununa ve güç kaynağı gerektirdiğini inkar edebilirmiyiz bilmiyorum sizce intel i7 950 mi amd phenom ıı mi
  • Eveg hazir konu acilmisken amd ile intel i ayiran farklari bilen birisi banada yardimci olabilirmi?
    3dmax renderlayip ve hd film izleyen biriyim suanki islemcim intel ama amd x4 955 e gecmeyi dusunuyorum hangisi daha mantikli intel i5 mi yoksa amd mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emirkaraguler89

Eveg hazir konu acilmisken amd ile intel i ayiran farklari bilen birisi banada yardimci olabilirmi?
    3dmax renderlayip ve hd film izleyen biriyim suanki islemcim intel ama amd x4 955 e gecmeyi dusunuyorum hangisi daha mantikli intel i5 mi yoksa amd mi?

benim fikrim intel her zaman amd den iyidir ama senin ekonomik durum ne vaziyette su an o da önemli bence biraz daha bekle i7 derim ben amd den çok çektim zamanında tek iyi yanı kışın kasayı yanına koy üşüdükçe ısıtır
  • @brhnkkc
    seçtiğin i7 950 işlemci seçtiğin anakarta uymaz..
    zaten şu an intel alınacaksa yeni nesil olan i5 2500k işlemcisi üzerine bir sistem kurun derim..artık eski nesil i5 ve i7 ler üzerine sıfırdan sistem kurulmaz
    (i5 750-i5 760-i5 661- i7 950- i7 860 - i7 870 vs vs eski nesil sayılır)
    daha performanslı olacaktır..
    artık amd nin ısınma gibi problemleri kalmadı..ama şu an üst seviyede intel tercih edilir..
    daha alt seviyelerde ise amd hala f/p oranı yüksek işlemcilere sahip

@emirkaraguler89
    hd film izlemek artık bir sorun değil..
    özellikle ekran kartlarının donanımsal hızlandırma desteği kullanılırsa atom veya p4 işlemci ile bile hd video izlenebiliyor..

ama render diyorsanız size de intel öneririm..
    i5 2500k veya i7 2600k

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ooppss -- 13 Ocak 2011; 0:35:20 >

• @brhnkkc kardeşim az bekle benim bilgisayarım gelsin bende full fps oyun manyağıyım :) test edeyim sana bildireyim yukardaki sistemi sipariş ettim gece 11.30 gibi sizce kaç güne gelir ? ne zaman gelirse kurucam artık Counter Strike, Call of duty 2-4 , Team fortness 2 , blackops , wow , dünyada en çok tutulan oyunları nerdeyse hepsini oynuyorum tahminim sende bunlardan birini oynuyorsundur bunları kaldırıyorsa zaten multiplayer oyunlar fps önemli eğer hepsinde full sağlam fps alabiliyorsam sende rahat rahat alırsın az bekle

Bu arada arkadaşlar saat 1:10 oldugundan dün olarak bahsediyorum dün gece 23:30 civarında çarşamba günü eksenbilgisayar dan pc sipariş ettim sizce ne zaman elimde olur ?
  • valla kardeş hayırlı olsun bende merakettim performansını standart hızlardamı kullanacan yoksa o.c mu yapacan aşağı yukarı aynı sistem var kafamda birde sf4 benchmark sonucu önemli bnm için
  • Konuyu açan arkadaş, süper sistem olmuş.Tebrik ederim, güle güle kullanmanı dilerim.Uykusuz geceler yolda
  • valla şimdi eksen bilgisayarı aradım herşey tamamlanmış kardeşim bir tek işlemci kalmış adam dedi ya aşşağıdadır yada gelmek üzeredir emre bey var satış temsilcisi onla görüştüm , bugün kargolanıp yarın elinizde olur dedi :) bekliyorum sabırsızlıkla
  • Yarın büyük gün deseneYarında birtürlü gelmez şimdi gece sürekli uyanıp saate bakarsın sabahın köründe kalkarsın felan tatlı heyecanlar bunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi peters -- 13 Ocak 2011; 15:23:54 >
  • yok be kardeşim abartma uçak almadık ya :D :D biraz heycan varda gece kimse uykumdan bölemez çamış gibi yatarım :D
  • Valla enson 8 sene önce toplamıştım tabi kişiden kişiye değişir bu durum kimisini bnm gibi uyku tutmaz kimisindede fazla heyecan olmaz.
  • bakalım ürün kargoya verilmiş yarın elimde olur inş :)
  • hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın
  • teşekkür ederim lost iyi dimi sistem ? :)
  • Artık ona sen karar vereceksin iyimi değilmi diye
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.