Şimdi Ara

Sistem 1 Yardım... Bu Kupon Oynanır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Sistem 1 Yardım... Bu Kupon Oynanır mı?

bu kupon sistem 1 olarak oynanır mı? nesine ve bilyoner'de sistem 1 çıkmıyor? normal olarak bayiden oynasam kabul eder mi makine?

• macın baslamasına 20 dk kaldı yok mu yardım edecek?
  • sıstem 1 cıkmıyor cunku sen su anda bır mac ıcınde 2 olasılık oynamıssın mbs 4 oldugundan bazı maclarının 3 banko yapman lazım,mbs 3 lerden 2 banko cıkartırsan o zaman 1 mac ıcın 1 den fazla olasılık ekleyebılırsın mbs 3 olan maclardan 2 tane sec bank yap onları sonrasında mbs 3 olan mısal lıverpool macında tek mac ıcın 2-3 tane oran ekle sıstem 1 cıkacaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrcaptain

sıstem 1 cıkmıyor cunku sen su anda bır mac ıcınde 2 olasılık oynamıssın mbs 4 oldugundan bazı maclarının 3 banko yapman lazım,mbs 3 lerden 2 banko cıkartırsan o zaman 1 mac ıcın 1 den fazla olasılık ekleyebılırsın mbs 3 olan maclardan 2 tane sec bank yap onları sonrasında mbs 3 olan mısal lıverpool macında tek mac ıcın 2-3 tane oran ekle sıstem 1 cıkacaktır

tüm macları mbs 3 yaptım.. 3 tane macı banko yaptım.. geri kalan 3 macada aynı mac icinde degisik sonuclar verdim. sistem 1 cıktı.. tesekkürler
  • mbs 3 te 3 banko cok rısklı 2 bıle cokda neyse aslında almanya lıgındekı ılkyarı oranları da cok guzelmıs ben acıkcası 1 kupon daha yaptım ama solemıcem kımseye soyleyınce harbıden yatıyor ugursuzluk var bu ısteaslında ınanmam oyle seylerede sabah yaptıgım kupondakı lıg 2. takım kendı evınde 4 gol yıyınce ınanmaya basladım desem yalan olmaz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.