Şimdi Ara

sistem vatandan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• İlle marka alıcam diyorsan asus ve hp doğru seçim,bunun yanına experde ekleyebilirsin.
    Ama 2000 lira gibi bi fiyata bunların hepsinden iyi bir toplama bilgisayar oluşturursun.Bence toplama yap.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trktlh

İlle marka alıcam diyorsan asus ve hp doğru seçim,bunun yanına experde ekleyebilirsin.
    Ama 2000 lira gibi bi fiyata bunların hepsinden iyi bir toplama bilgisayar oluşturursun.Bence toplama yap.

+1
    aynen katılıyorum.

bu arada yok illa yukarıdaki ikisinden hangisi diye sorarsan 3350p işlemcili olan sistem bariz daha üstün.
    (neden dersen işlemciler arasında çok çok az bir fark varken, ekran kartları arasında aşırı fark var)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi n1ghtr4v3n -- 28 Eylül 2013; 11:24:15 >
  • toplama mantıklı ama uğraşmakta istemiyorum teşekkürler
  • forumaaa F kullanıcısına yanıt
    Sen uğraşmayacaksınki.Bize bütçeni söyleyeceksin bizde sana en iyi parçaları yazıcaz.sende vatana gidip bu parçaları istedğini söyleyeceksin.onlarda sana toplayacaklar ücretsiz.
  • quote:

Sen uğraşmayacaksınki.Bize bütçeni söyleyeceksin bizde sana en iyi parçaları yazıcaz.sende vatana gidip bu parçaları istedğini söyleyeceksin.onlarda sana toplayacaklar ücretsiz.

mesajı okudum direk vatana gittim söylemesen aklıma gelmezdi sormak bile teşekkürler
    sistemi şöyle topladım

i5 3330 3,0ghhz
    p8z77-v lx asus anakart
    8gb ram
    ve ekran kartı olarak gtx660 :)
    çok iyi oldu kasada 500w coolm
  • keşke tamamını okusaymışın :D
  • forumaaa F kullanıcısına yanıt
    Ekran kartını gtx 660ti yap.İndirim var bu kartta.Bide bütçeyi söyle sana daha iyi bi sistem kuralım.Bütçen anladığım kadarıyla düşük.Düşük bütçe ile intel kurman performanslı olmaz.Bütçe belirtir isen sana tavsiyelerimi yazarım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: forumaaa

quote:

mesajı okudum direk vatana gittim söylemesen aklıma gelmezdi sormak bile teşekkürler
    sistemi şöyle topladım

i5 3330 3,0ghhz
    p8z77-v lx asus anakart
    8gb ram
    ve ekran kartı olarak gtx660 :)
    çok iyi oldu kasada 500w coolm

bu sistem iyi degil butceyi soyle fp olan sistemi yazalim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uğraşmak istemiyorsan HP'yi al
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.