Şimdi Ara

SİSTEME GÜÇ KAYNAĞI ÖNERİSİ BAŞKA ÖNERİ DE OLUR (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    3 fan ile de 5 fan ile de geldiğini söyleyen var.Ben 3 fan ile geldiğini biliyorum.Demek 2 tane daha eklemişler.Fakat 7 fan yuvası yok.5 tane var.Onunda hepsinin dolu olması çok ilginç açıkçası.Vatana gidebilirseniz bir sorun derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trktlh

3 fan ile de 5 fan ile de geldiğini söyleyen var.Ben 3 fan ile geldiğini biliyorum.Demek 2 tane daha eklemişler.Fakat 7 fan yuvası yok.5 tane var.Onunda hepsinin dolu olması çok ilginç açıkçası.Vatana gidebilirseniz bir sorun derim.

Ben şöyle biliyorum z9'da 5 fan yuvasının 3'ü doluydu.
    z11 plus'da 7 fan yuvasının 5'i dolu.
    Değiştirmiş olabilirler ama şuan eminimki 7 fan yuvası var ve 5'ine takılmıştır. %99.999 eminim :D gözümle görmedim ama kullanan arkadaşım var ona sordum biraz önce.
  • metobayrak M kullanıcısına yanıt
    İyi bende %100 eminim 5 fan yuvası var.Heee onlar şeyden bahsediyor.BU yan kapaklarda 2 adet minnacık HDD soğutmak için fanlar var onları dahil ediyorlar.
    Bu resimdeki fanlarla birlikte 5 fan ile geliyor.Bunları da katınca 7 fan yuvası oluyor.
     SİSTEME GÜÇ KAYNAĞI ÖNERİSİ BAŞKA ÖNERİ DE OLUR
  • quote:

Orijinalden alıntı: trktlh

İyi bende %100 eminim 5 fan yuvası var.Heee onlar şeyden bahsediyor.BU yan kapaklarda 2 adet minnacık HDD soğutmak için fanlar var onları dahil ediyorlar.
    Bu resimdeki fanlarla birlikte 5 fan ile geliyor.Bunları da katınca 7 fan yuvası oluyor.
     SİSTEME GÜÇ KAYNAĞI ÖNERİSİ BAŞKA ÖNERİ DE OLUR

Olsun fan fandır :D ayrıca konuyu güç kaynağı önerisi diye açtım :D kasaları tartıştık

• metobayrak M kullanıcısına yanıt
    Sonuç olarak öğrenmiş olduk.Neyi atladığımı öğrendim.Kasa olarak Xigmatek Assassin alabilirsin fakat 1 fan ile geliyor.Diğer önerdiğim 300R ise 2 fan ile geliyor.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.