Şimdi Ara

SİSTEME UYGUN EKRAN KARTI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İşlemci : AMD Athlon 64 X2 5400 2.8 GHz
    Anakart : AMD 780G DSH3- HD 3200 Onboard ekran kartı
    Ram : Kingston 2GB DDR2 800 MHz
    PSU : Hight Power 500 W Element Aktif PFC
    HDD : Samsung 500+350 GB
    Monitör : Philips 21.5" 227E3LHSU
    Hoparör : LOGITECH S220 2+1 SPEAKER

Arkadaşlar sistemim yukarıda... Monitörü, PSU ve Hoparlörü yeniledim. Onboard Ekran Kartıyla oyunları düşük değerlerde oynamakdan bıktım. Bütcem azami 150 TL. Bana sisteme uygun Ekran Kartı tavsiye edermisiniz. Ayrıca Onboard Ekran Kartını kapatıp, Anakarttan ve yeni takılacak ekran kartından iyi verim alınabiliyormu? Vatan Bilgisayar yine % 25 indirime girmiş. Bundan yararlanmak istiyorum. İlgilenecek arkadaşlara teşekkür eder, saygılar sunarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scetin -- 31 Ağustos 2012; 20:55:35 >

• O paraya ancak bunu alabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Vincenzo-

evet ben vericem sana mı dert oldu.belamısın arkadaşım.senin gibi insanları muhattap alıp konuşanda suç zaten.

Adam olmayı öğren, neye cevap vereceğini iyi oku ondan sonra benimle muhattap olmayı düşün !!! Senin gibiler her yerde var illa bir yerden fırlıyosunuz atlıyosunuz .Bir kurtulamadık gitti.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vtechan

Dostum o bütçeye göre alacağın en performanslı kartı budur:

http://www.vatanbilgisayar.com/ekran-karti/asus-gt630-2gd3-gt630-gddr3-2gb-128bit-nvidia-geforce-dx11-ekran-karti/productdetails.aspx?I_ID=61105

Ben GT440 düşünüyodum fakat bu kartı görünce bütün fikrim hayallerim değişti ;)

G3D MARK PUANLARI
    gt630 : 697
    HD6670 : 1152

6670 f/p oranı cok daha ıyı.. 2 gb saphire vatanda %25 ındırımlı onu alabılrısın.

http://www.vatanbilgisayar.com/Ekran%20Kart%C4%B1/sapphire-11192-11-20g-hd6670-gddr3-2gb-128bit-amd-radeon-ekran-karti/productdetails.aspx?I_ID=57532

• adam bi öneri yapmış iyiki fiyatı 20-30 tl fazla,demediğini bırakmadın,sana mı kaldı onu düşünmek? ,bırak alacak olacak olan düşünsün ,belki alabilecek?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dâurkhôneg

adam bi öneri yapmış iyiki fiyatı 20-30 tl fazla,demediğini bırakmadın,sana mı kaldı onu düşünmek? ,bırak alacak olacak olan düşünsün ,belki alabilecek?

Sanırım avukatsınız... Keşke iki kişinin arasındaki muhabbete girip 3.üncü şahıs olmak yerine, buraya arkadaşa yardımcı olabilecek bir tavsiyede bulunup bir ürün de siz söyleseydiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SLayer_BoXeR -- 31 Ağustos 2012; 15:02:31 >
  • Tamam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aman arkadaşlar lütfen böyle yapmayalım. Bilgisayarı az önce yeni açabildim. Okuyunca çok üzüldüm. İnanın hepiniz de yardımcı oldunuz. Nasıl bakarsak öyle görürürüz. Konuya güzel bir pencereden bakalım. Hayırlı bir günde birbirimizi kırmayalım. Sevgiye, saygıya, birlik ve beraberliğe çok ihtiyacımız olan bu günlerde, birbirimize karşı hoşgörülü ve toleranslı olalım.
    Tavsiye ettiğiniz Ekran Kartlarını incelemeye başladım. Bir karar vereceğiz artık. Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ediyorum. Sevgi ve saygı ile kalın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: scetin

Aman arkadaşlar lütfen böyle yapmayalım. Bilgisayarı az önce yeni açabildim. Okuyunca çok üzüldüm. İnanın hepiniz de yardımcı oldunuz. Nasıl bakarsak öyle görürürüz. Konuya güzel bir pencereden bakalım. Hayırlı bir günde birbirimizi kırmayalım. Sevgiye, saygıya, birlik ve beraberliğe çok ihtiyacımız olan bu günlerde, birbirimize karşı hoşgörülü ve toleranslı olalım.
    Tavsiye ettiğiniz Ekran Kartlarını incelemeye başladım. Bir karar vereceğiz artık. Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ediyorum. Sevgi ve saygı ile kalın...

Dostum kusura bakma inan ki abzürt yorumlar ve kişilerle karşılaşınca şalterlerim atıyo. Konunu kirlettiysem eğer çok özür dilerim

• SAPPHIRE HD6670 GDDR3 2GB 128Bit AMD Radeon Ekran Kartı stokta kalmamış.

6750
    Tavsiyeleri incelerken bu kartı ve yorumlarını da okudum. Fiyatda bütçemi aşmıyor.(147,78 TL) Bu kart için nedersiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.