Şimdi Ara

Sistemim hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar.Yeni bir sistem topladım.Bu bilgisayar oyunlarda bir kasma veya sıkıntı çıkarırmmı videoda çekicem.İşte bilgisayar:
    INTEL CORE İ5 4670 3.40 GHZ 6M 1150p
    KİNGSTON 8 GB DDR3 1333 MHz RAM
    ASUS H81-PLUS H81 ATX DDR3 GLAN SATA3 USB3
    VTX7240 128BİT 4GB DDR3 X-EDİTİON VGA
    GIGABYTE GZX6 AKTİF PFC FAN KASA
    LG GH24NSC0 24X SATA SIYAH DVDRW DAHILI
    WD 1 TB 3.5 64MB SATA3 WD10EFRX
    MICROSOFT 2LF-00011 Q USB WİRELESS SIYAH SET
    Cevaplarsanız sevinirim.
    Konu yanlış yerde isede belirtin.

• işlemcin iyi , anakart idare eder , seçim iyi remde iyi

ama ekran kart ile kasa seçim zayıf derim işlemciye göre daha güçlü anakart seçilebilirdi tabiki bütçe önemli !!

Tabiki fiyat aralığınıda bilmek ona göre çalışmak lazım !!

Asus Z97-A Intel Z97 3200MHz(OC) DDR3 LGA1150 ATX Anakart

Sistemim hakkında

Sistemim hakkında

kasa seçim de ben THERMALTAKE tek geçerim senin powersubble 420 THERMALTAKE 500w

THERMALTAKE VERSA II 500W MidT ATX SİYAH KASA

Sistemim hakkında

Asus GTX760 DirectCU II O.C. GDDR5 2GB 256Bit Nvidia GeForce DX11.1 Ekran Kartı

Sistemim hakkında

kolay gelsin !!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kmetin -- 15 Şubat 2015; 0:42:25 >

• h97 yukseltmenizi öneririm anakartı. ram olarak 4x2 cl9 1600 mhz alın. ekran kartı butçenize göre r8 280/280x alabilirsiniz diğerleri gayet iyi. kasa seçimi kendinize güzel gelen bir kasa ve psu alarak yapabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • R7 240 seçebileceğiniz en kötü kart olmus.Dahili ekran kartindan bi farki yok.
    Kasayi daha ďüzgün psu olan iyi havalandırmali bir kasa seçin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aslında değiştirme şansım yok.Bilgisayarcı yapıyor.Yani herhangi bi seçim şansı yok ama oyunlarda alacağım performans nasıl olur ben onu merak etmiştim.Bilgisayar kötümü yani?
  • Şuanki sistemim intel core i5 inside ram 3 gb (anakartı bilmiyorum) 2gb intel graphics 4000 buna göre çok fazla fark sağlar değilmi?
  • Hsynaysfb H kullanıcısına yanıt
    o ekran kartı çöp bir işine yaramaz sen bize bütçeni söyle.bilgisayarcıya uyarsan seneye gta 5 falan oynayaman
  • GTA 5 oynamıycam zaten sadece cevap verin minecraft oynarım giderim csgo oynarım ama en fazla grafikli bft3 yada 4 oynarım siz cevap verin kalitesi nasıl olur bunların zaten parçaları ben seçmiyorum bilgisayarcı kendisi oyun bilgisayarı olarak yapıyor asıl soruma cevap verin LÜTFEN!
  • Bu arada GTA 5 i playstation 3 te bitirdim
  • Hsynaysfb H kullanıcısına yanıt
    Güzel kardeşim o kart oyun bilgisayarına falan konulmaz .Yani şu an bile gitmez net .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hsynaysfb

bilgisayarcı kendisi oyun bilgisayarı olarak yapıyor

oraya bir daha uğrama. oyun bilgisayarı için e.kartı algısı çok düşük.
  • Hepinize çok teşekkür ederim.Bilgisayarcıya ileticem.peki o ekran kartının fiyatlarında güzel bir ekran kartı önerirmisiniz?
  • Sen bütçeni belirt en iyisi bu mahalle esnafı elinde olcak iş değil hem daha pahalıya çıkacak hem düşük parçaları oyun bilgisayarı diye satacak.
  • ben hallettim kardeşim konu bitti ben hallettim ekran kartı olayını
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.