Şimdi Ara

Sistemime değişiklik tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaş şuanda bulunan sistemimin bilgilerini bir fotoğrafla paylaşıyorum bu sistemde neler geliştirilebilir ? neler değiştirilir ? bütçem 3000 tlye kadar çıkabilir şimdiden hepinize teşekkür ederim önerileriniz için :) Ekran Kartı:AMD Radeon 6800 1 GB HIS Kasa:Dark Evo 5 HDD:SAMSUNG Spinpoint F1 HD103UJ 1TB 7200 RPM 32MB Cache SATA 3.0Gb/s 3.5" Internal Hard Drive Bare Drive

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imagineTh4T -- 25 Şubat 2016; 18:14:57 >

• Ekran kartini yenile,SSD takviyesi olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • imagineTh4T İ kullanıcısına yanıt
    ekran kartı r9 380-390 gtx 960-970 yükseltmesi yapılabilir birde ssd alırsan uefi windows kurarsan açılışlar baya hızlanır bu arada power modelin hakkındada bilgi verirsen daha iyi yardımcı olabiliriz bu arada anakartın biosunuda güncelle işlemcinin termal macununu temizleyip yenile maden gibi sistemin var çıkarılmayı bekliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi black modern -- 25 Şubat 2016; 19:12:17 >
  • black modern kullanıcısına yanıt
    Dostum uefi windows(Usb kaynaklı mı ?) ayrıca power modelininin resmini çektim termal macun önerirsende sevinirim
    Bu mesaja eklenen görseller:

• imagineTh4T İ kullanıcısına yanıt
    termal macun önerim noctua h-1 uefi windowsuda usb den veya windows cd si üzerinden kurabilirsin powerına bakarak sana r9 380-380x gtx960-970 önerebilirim r9 390-390x biraz zorlayabilir bu poweri.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.