Şimdi Ara

Sistemin kullandığı güç?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler EVEREST Ultimate Edition v4.60 ile sistemin ne kadar güç kullandığını öğrenebiliyormuyuz.Öğreniyorsak nasıl öğreniliyor yada bu iş için başka bir program varmı?

• Bildiğim kadarıyla yok.. İnternet üzerinde tahmini sistem güç ihtiyacı hesaplayan siteler mevcut, aradığınız bu değil ama
  • İnternet üzerinden hesaplanan siteleri biliyorumda dediğiniz gibi aradığım bu değil.İnternet üzerinden yapılan hesaplamalarda bazen hesaba katamadığımız şeyler olabiliyor hani bunu en iyi hesaplayan yine bilgisayarın kendisi olur diyordum ama everest te uraştım bulamadım, belki başka bir yolu vardır.
  • Prizle elektronik cihazlar arasına takılıp çektiği akım üzerinden harcanan gücü ölçen ufak cihazlar var. 20-30YTL gibi fiyatları vardı sanırım. Onlardan bakabilrisin.
  • bilmem başka bir program bulamadım
  • internet üzerinden hangi siteler hesaplıyor?
  • arkadaşım internet üzerinden googleye çizgi yazın çıkar karşınıza bu sitede sisteminizin nekadar watt tükettiğini öğrenebilirsiniz
  • http://extreme.outervision.com/index.jsp Sayfanın başında power suppley calculator var ona tıkla bilgilerini gir hesaplasın.
  • bana 330 W yazıyor?PSU 200 watt peak 250 280
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.