Şimdi Ara

Site Yapmak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
1.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben site yapmak istiyorum fakat bu konuda oldukça yeniyim.
    Biraz Frontpage kullanmasını biliyorum ama elimde o program yok.
    Günde 4-5 saatimi ayırabilirim.
    Profesyonel bişey değil sadece amatörce bir site yapacağım.
    Bana bu konuda yardım edecek arkadaşlar var mı?

Frontpage programının setubu olan arkadaşlar varsa lütfen benim ile irtibata geçsinler.
    Arkadaşlar dediğim gibi sadece frontpage yi biraz biliyorum. Onun dışında ayrıntılı bir program bilgim yok.
    Bana frontpage ye benzer ve kullanım kolaylığı bakımından kavramakta zorlanılmayan bir program lazım. Ama frontpage gibi zor bulunan bir program olmayacak. Tabii birkaç programda olur. Ama programarın temin edilebilir olması gerekir.

Bu konuda çok bilgim yok ama arkadaşlar gerçekten kolay kavrayabileceğime inanıyorum. Zaten vaktim sınırlı değil. Yardım edecek bir arkadaş olsun yeter.

Bana bu konuda yardım edebilecek arkadaşların cevaplarını bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UyKuCuX -- 5 Temmuz 2008; 22:58:25 >

• ARKADASIM BENDE VAR BUTUN PROGRAMLAR AMA NASIL SANA VERICEM SORUN ORDA
  • Kardş msn den konuşuruz bide hangi şehirde oturduğuna bağlı
  • Başlangıç içinwww.bedava-sitem.com u kullanabilirsin. Gayet güzel ve tr.gg domaini veriyorlar, oda ücretsiz tabii
  • herkese merhaba bende epeydir araştıyorum.Merakım var birşeyler yapmak istiyorum.Hangi programı tavsiye edersiniz kullanan arkadaşlar tavsiyeleriniz nedir? Pc sektörüyle fazlasıyla içliyim zaten fakat web-tasarım ile hiç birşey yapmadım.tavsiyelerinizi bekliyorum.
  • Merhaba arkadaşlar ben bilgisayar bilimleri öğrencisiyim.Normalde programlama dersleri görüyorum web tasarım dersleri görmüyoruz okulda.Web tasarım öğrenmeye başlarken html ile başladık ve editör olarak notepad kullandık.Fakat dreamweaver ve frontpage gibi bazı editörlerin de kullanıldığını öğrendim.Şu anda http://www.w3schools.com/default.asp adlı siteden öğrenmeye çalışıyorum.Adobe dreamweaver cs3 ün deneme sürümünü indirdim açtığımda şok oldum çünkü gözüme çok karmaşık göründü.Merak ettiğim şu dreamweaver kullanırken kod bilmek ve kod yazmak gerekiyor mu?Elinde adobe dreamweaver cs3 anlatan faydalı eğitim setleri olan arkadaşlar paylaşabilir mi?Şimdiden herkese teşekkürler...

• bende webtasatım işine merak sardım ama hiçbir şey biliyorum diyebilecek kadar kötüyüm. nerden başlıyacağımı bilmiyorum.
  • Evet hepimizin ortak sorunu aynı gibi bende bu konuyu sözü edilen sebeple açtım. Program tavisye edebilecek e bana program hakıkında bilgi verebilecek arkadaşların yardımlarını bekliyoruz.

Ayrıca tr.gg alanından site yaptım ama gerçek bi site gibi size his vermiyor yani site grçekci gelmiyor.
    Aslında asıl önemli olan biraz uğraşmak zorlanmak onda çok kolay dedikleri gibi 3dk. de yapıyorsun buda tam bi iste havası vermiyor.
  • Web Page Maker programını deneyebilirsiniz. Ücretsiz sürümünde sayfanızın altında programın bir reklamı bulunuyor ama internetten bulunabilir full sürümü.. Öneririm!
  • quote:

Orjinalden alıntı: bitirenadam

Web Page Maker programını deneyebilirsiniz. Ücretsiz sürümünde sayfanızın altında programın bir reklamı bulunuyor ama internetten bulunabilir full sürümü.. Öneririm!

Kardeş sağol bi link verebilir misin ?
  • bende senin gibi acemi bi ruhla başlamıştım bu işe sonra kursa gitmek istedim iyice öğrenmek için forumlara konular açtım sordum soruşturdum bi kaç kurs içinden bilişim eğitim'e gittim programları profesyonelce öğrendim ve kurs bitiminde aldığım sertifikalarla iyi bir web ajansında öğrendiklerimi pekiştirerek profesyonel siteler yapmaya başladım ve bunların hepsi basit bi site yapma hevesiyle çıkmıştı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinnn -- 8 Ocak 2009; 18:07:37 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: egosian

Merhaba arkadaşlar ben bilgisayar bilimleri öğrencisiyim.Normalde programlama dersleri görüyorum web tasarım dersleri görmüyoruz okulda.Web tasarım öğrenmeye başlarken html ile başladık ve editör olarak notepad kullandık.Fakat dreamweaver ve frontpage gibi bazı editörlerin de kullanıldığını öğrendim.Şu anda http://www.w3schools.com/default.asp adlı siteden öğrenmeye çalışıyorum.Adobe dreamweaver cs3 ün deneme sürümünü indirdim açtığımda şok oldum çünkü gözüme çok karmaşık göründü.Merak ettiğim şu dreamweaver kullanırken kod bilmek ve kod yazmak gerekiyor mu?Elinde adobe dreamweaver cs3 anlatan faydalı eğitim setleri olan arkadaşlar paylaşabilir mi?Şimdiden herkese teşekkürler...

DREAMWEWAR'DA HER ŞEY KODLA OLMAZ...KOD VE TASARIM İÇ İÇEDİR..EĞER SIFIRDAN BİRŞEYLER YAPAMIYORSAN HAZIR TEMPLATLER
    KULLANIRSIN..

ŞU AN GÖZÜNE DRW. KARIŞIK GELDİYSE FRONT PAGE İLE BAŞLA DERİM..SONRA DRW. GEÇERSİN..AŞAĞIDAKİ LİNKDE DRW. İLE İLGİLİ TEMEL DERS VİDEOLARI VAR..

http://yazarlikyazilimi.meb.gov.tr/egitim/Dreamweaver/index.html

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.