Şimdi Ara

Sivil polisler bıçak var diye ceza yazdı ( bıçak ss'leri var ) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
1
Favori
2.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Aslinda pek ucuk bir bicak degilmis balikcilikla falan ugrastigini o yuzden bulundurdugunu soyleyebilirdin insaflilarsa ceza yazmayabilirlerdi fakat yanlis bilmiyorsam hukuki olarak yapabilecegin bir sey yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anca öğrencinin üzerinde bıçak bulup ceza keserler zaten, azıcık cesaret, yürek varsa gidip malum bölgelerdeki teröristlerin üstünü arasınlar, yolu kesen şerefsizlerin, elinde keleşle dolaşan mahalle kapatan tiplere müdahale etsinler ?! Yemez tabi, aslan yürekli polis onlar !
  • Eksiliyosanız eksileyin kardeşim.geçen hiç bişey yapmadan gelip onumuzu kesip sigara istedi onun bunun çocukları kopekleri de vardı mevzu çıktı.adamlar sopalarla köpekle bıçakla daldılar.bizde hiç bişi yok.allaha şukur bişi olmadı.hallettik.turkiyede kelle koltukta gidiyoruz.gidip bi bıçağa laf atıcaksanız başka işiniz mi yok derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TiGER001 kullanıcısına yanıt
    Erzurumu bile arkadaşlar bilirler çaykara denen bir yer var tam erzurum un göbeği orda takılan tiplerden birini arasalar bıçak muşta kelebek vs vs kesin çıkar ustlerinden hatta zorlasan silah dahi çıkar.

Ama iste gelip hızı buluyorlar.

Ben ceza yazmalarına birşey demiyorum yazsınlar. Ama madem yazıyorlar herkese yazsınlar.

• Sustalı yasak, bıçak uzunluğu fark etmez, bende bu yüzden evde oynamak için kullanıyorum benimkini
  • Aynen öyle. Sustalı yasak. Diğeride yasakmis aslinda.

Ama ders oldu iste bana. Simdi dolapta tozlanmaya konuldu.

• Biri şunun polis kıyafetiyle csb yazdığının ss sini atsın yoksa ben atacağım.

• Kardes sen polisim diye gezmiyor muydun ?

• Oha ayni bicaktan bendede var

• quote:

Orijinalden alıntı: neto_

Burada akıl vermeye çalışan çocuklara takılma hocam sen. Boş gezilmez bu saatten sonra Türkiye'nin neresinde olursa olsun. Ayrıca o bıçak değil, çakı. Yinede suç teşkil ediyor taşımak. Bende taşıyorum, bunun delikanlılıkla alakası yok. Gece 23:00-23:30 da iş yerinden eve gidiyorum. Seni tenha da yakalayıp canına kast etseler, zorla gasp etseler bu yaptığınız delikanlılık mı diyeceksin.

Benimde her zaman yanımda, ama öyle korkutmak hava atmak için kullanılmaz bunlar. Mesajım sana değil yanlış anlama, bazıları sırf bunun için 10-15 lira verip alıyor. Zaten işini bilen bıçağı ulu orta yerde çıkarmaz, kimsenin haberi olmayacak bıçak taşımaktan.

Biber gazi alirsin elektro sok cihazi alirsin bicak tasimak ne alaka karsindakinin kafasi guzel olsun elindede bicak san saldirsin sende sok adama %80 oranda suclu sen olursun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Sustalı bıçak yasaktır. Av bıçağı gibi büyük bıçakları taşımanın ise kanunu vardır. Av bıçağını torpido gözünde, cebinde, belinde taşıyamazsın. Çanta içerisinde kağıda sarılı bir şekilde mutfak bıçaklarını av bıçaklarını taşıyabilirsin. Sustalı çakıyı ise taşıman muşta gibi kesin olarak yasak.

Victorinox taşırsan kimse bir şey diyemez. Başbağan bile taşıyor ben trekking yapıyorum dersin kapanır.

Bıçak taşımayla ilgili en detaylı bilgiyihttp://www.umut.org.tr/Upload/Document/document_2d507f5e541e49618df8fa1a49fe0ffa.pdf 6136'dan alırsınız.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.