Şimdi Ara

Siz olsanız hangisi nerden alırdınız darty mi teknosa mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • PANASONIC TX-P50ST50E arkadaşalar bu plazmayı almaya karar verdim bütceyi yeni denkledim lakin bir sorun var bu plazmada şuan iki yerde var biri darty web satış sitesinde diğeri de bir tekonasa magasında lakin kafama takılan şu teknasa bana çok yakın bir yerde ve taksiti uygun 12 taksit ama ürün şuan teşhir baktım tv maşallah jilet ama işte teşhir minumum 2 aydır teşhirde bide kapalı kutu darty var fiat aynı ama istanbul nere ıspara nere bi şey olsa nasıl ulaşacağız falan filan ama sonuçta stok diyor kapalı kutu siz olsanız hangi yerden alırdınız ayağınızın dibinden teknosamı yoksa istanbul darty mi
    Birde lg bu tv si var aynı parayahttp://www.capslock.com.tr/LG-47lm669s-120-Ekran-3D-Full-Hd-Led-Tv,PR-1422.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sayitusta -- 4 Aralık 2012; 23:08:17 >

• ehvenüşşer olarak teknosa derim..
    en azından kapalı sıfır kutusuna kırık panel çıkmaz..
  • tabiki kapalı kutuyu alın. darty'nin size uzak olması önemli değil, tv'de bir sorun olduğunda panasonic servis ilgileniyor darty ile işiniz yok.
  • darty de bedava sevap dağıtsalar almam.. teknosa darty nin yanında kraldır
  • Teknosa'dan al kafan rahat olsun
  • adamın yazdıklarını okumuyor musunuz ? sadece başlığa bakıp yorum falan mı atıyorsunuz anlamadım.

Teknosadaki ürün teşhir ürün
    darty'deki kapalı kutu diyor

Değil darty, ara mahalle elektronikçisi bile satsa gider kapalı kutu alırım. TV'yi aldıktan sonra senin aldığın yerle bağlantın kalmıyor, panasonic garantisi ilgileniyor senle.
    0km araba yerine aynı fiyata git kullanılmıs araba al diyorsunuz adama. işin mantığı nerede

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shockwave error -- 5 Aralık 2012; 12:49:45 >
  • Eğer kapalı kutusunda ürün aldıktan sonra ürün eline varmadan önce koskocaman tv kutusu için servisten habersiz "kargocunun önünde açınız kontrol ediniz sorun çıkarsa kabul etmeyiniz " diye bilgilendirme ( İçine kurt düşürme bilgi ) mesajı gönderdiyse siz kutuyu açar mıydınız.

gider teşhirde olsa ürüne bakıp görüp güzelce kendi elemanları eve teslim etsinler diye hiç sevmediğim halde teknosadan alırdım..
  • kutuyu sizin açmanız zaten doğru değil, banane darty mesajından. panasonic servisi kuruluma geldiğinde paketi sıfırdan açtığında eğer ürün hasarlı ise servis tutanak tutuyor ve değişime giriyor. sonuçta o mal dartyden sizin eve gelirken kırılmış olmayabilir. Yurt dışından transit ile geliyor ürünler orada da hasar görmüş olabilir. TV'lerin kutusunu teknik servis harici kimse açmaz. Darty mesajı presödür olmuş.

Teşhir ürün alıyorsunuz, zaten teşhir ürünlere gözü gibi bakılıyor dimi ? Üstelik aldığınız ürün plasma, rodaj süresi olsun, burn in olsun dikkatlice kullanılması gereken ürünler. Günde 500 kişinin sağını solunu elleyip test ettiği tv'yi neden sıfır fiyatına alim. Kapalı kutuyu almayın demenin en ufak bir mantığı yoktur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shockwave error -- 5 Aralık 2012; 13:16:48 >
  • bence de teknosa da daha mantıklı gibi çünkü şuan kullandığım 32 inç lg de teşhirde maşallah tık demedi ha plazmayı 15 sene kullanacağımıza 14 sene kullanırız yada 8-9 sene sorun olmaz hani...
  • beyler siz adama ciddi ciddi git teshir al diyorsunuz, farkindasiniz degilmi?

hani adama deseler, teshir 500tl daha ucuz, bir nevi haklisiniz diyecem...

kaldiki bu urun plazma. 2 aydir hangi ayarlarda kac saat calistigini dusunun

tv eve gelecek, bide bir bakmis burn in sorunu

hocam al dartyden kafan rahat olsun

hatta imkanin varsa mediamarkt bul ve pazarlikla 2400e al
  • Aynen burda Teknosadan al diyenler resmen saçmalıyorsunuz. Srf Darty yi sevmiyorsunuz diye adama 2 ay kullanılmış ürün al diyorsunuz, yazmadan önce düşünün lütfen.
  • Plazmanın teşhiri alınmaz. Kesinlikle darty
  • :D sonunda benle aynı fikirde mantıklı insanlar geldi.. teşhir ürün ucuz değilse alınmaz, heleki plasma ise 3 defa düşünmek gerek.
    Ayrıca dediğim gibi mağzanın uzak olmasını takma. Bir sorun olduğunda panasonic yetkili servisleri ilgileniyor seninle, mağaza ile aranda bişey kalmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shockwave error -- 5 Aralık 2012; 20:34:29 >
  • Arkadaşlar panasonic hevesimiz içimizde kaldı bende teşhir ürüne karşı olup ne çıkarsa bahtıma diyenlerdenim ama gel gelelim işin vahim tarafına Darty den tv alamak için bugün aradın çıkan arkadaşa tv modelini söyledim bakın stok kesin varmı dedim ve açılmamış kutudamı dedim ve bu görüşmeye kayıt ediyorum dedim müşteri temsilcisi 1-2 dakika sonra malasef web stok u yok dedi ama şuan hale hazır web de stok gözüküyor....
    Dedim teknosadan alayım telefon ettim arkadaşa tv garantiden dönme tv değil değilmi dedim evet dedi çizik mizik varmı panelde dedim kem küm bakın varsa almam ama dışta panel hariç çizik kabul dedim oda 1-2 dakika dedi ve sonuç olarak panel 3-4 cm çizik var dedi oldumu şimdi...
    Neyse bakalım antalya darty de stok gözüküyor dedi darty müşteri temsilcisi Antalyaya yolum düşerse alacağım kalırsa...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sayitusta

Arkadaşlar panasonic hevesimiz içimizde kaldı bende teşhir ürüne karşı olup ne çıkarsa bahtıma diyenlerdenim ama gel gelelim işin vahim tarafına Darty den tv alamak için bugün aradın çıkan arkadaşa tv modelini söyledim bakın stok kesin varmı dedim ve açılmamış kutudamı dedim ve bu görüşmeye kayıt ediyorum dedim müşteri temsilcisi 1-2 dakika sonra malasef web stok u yok dedi ama şuan hale hazır web de stok gözüküyor....
    Dedim teknosadan alayım telefon ettim arkadaşa tv garantiden dönme tv değil değilmi dedim evet dedi çizik mizik varmı panelde dedim kem küm bakın varsa almam ama dışta panel hariç çizik kabul dedim oda 1-2 dakika dedi ve sonuç olarak panel 3-4 cm çizik var dedi oldumu şimdi...
    Neyse bakalım antalya darty de stok gözüküyor dedi darty müşteri temsilcisi Antalyaya yolum düşerse alacağım kalırsa...

bende ısparadayım. ıyastaki teshirleri bilmem de mimar sinanda teshirli mal alınmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: sayitusta

PANASONIC TX-P50ST50E arkadaşalar bu plazmayı almaya karar verdim bütceyi yeni denkledim lakin bir sorun var bu plazmada şuan iki yerde var biri darty web satış sitesinde diğeri de bir tekonasa magasında lakin kafama takılan şu teknasa bana çok yakın bir yerde ve taksiti uygun 12 taksit ama ürün şuan teşhir baktım tv maşallah jilet ama işte teşhir minumum 2 aydır teşhirde bide kapalı kutu darty var fiat aynı ama istanbul nere ıspara nere bi şey olsa nasıl ulaşacağız falan filan ama sonuçta stok diyor kapalı kutu siz olsanız hangi yerden alırdınız ayağınızın dibinden teknosamı yoksa istanbul darty mi
    Birde lg bu tv si var aynı parayahttp://www.capslock.com.tr/LG-47lm669s-120-Ekran-3D-Full-Hd-Led-Tv,PR-1422.html

Arkadaşların yarısı başlığı okumuş dalmış abi :D

Ben soruna cevap vereyim.Teşhir ürünü asla alma gözümle gördüm ekran sağlamlığını kanıtlamak için küt pat vuruyorlar sonra ayarları değiştiriyorlar.Gelen geçen pis elleriyle dokunuyor her yerine.Kapalı kutu candır.

• hiç birini almasan olmazmı.?
  • Arkadaşlar teknosadan ya ankara ya da adana magazasından ürünü aldım 2500 temiz olacak ben teşhire karşı değilim özellikle ürünün orda önce piksek ve panelde çiziklik konusunda kontrolü yapılacak artık bu ürünü istiyorsak çok ufak detaylara katlanacağız....Herkeze teşekür yorumları için artık herşey kısmet şans...
  • İyi yapmissin. Senin gibi dusunenler ayni fiyatdan teshir urunleri toplasinda, bizede kapali sifir urunler kalsin. Afferim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.