Şimdi Ara

Siz ses sistemi alırken nelere dikkat edersiniz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bilgisayarıma ses sistemi almak istiyorum araştırma yaptım ama konular 2008 lere ait artık güncel bir konu açılma ihtiyacı gördüm ve konuyu açmak istedim.

• Butcen uygunsa git av receiver ve 5.1 hoperlor seti al hdmi yada optikle bagla ses isini bitir
  • Sony avr ler digerlerine gore genelde daha hesapli oluyorlar mutlaka 4k destekli olsun dolby atmos destegide oldumu 5 numara 10 yildiz
  • Avr alin diyorum cunku uzun suredir piyasanin icinde olan birisi olarak size avr oneririm tabi muzik benim icin bir tutku daha cok muzik dinlicem diyorsaniz stereo sistem alip pc ye baglayin bunun disinda avr herturlu genel ihtiyaclariniz icin fazlasiyla yeterde artar oyle eskisi gibi pc speaker olarak 2.1 5.1 ses sistemi olayi bitti
  • Monitor olarakta 40 inch 4k samsung tv kullaniyorum gayet memnunum samsung inputlag olayinda monitorlere oldukca yakin degerler veriyor zaten aamsung tvnin renkleri kontrasti parlakligi hdr si falan derken birdaha monitore bakmak size eziyet anlamina gelecektir
  • S-Art tweeter olsun gerisi teferruat.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.