Şimdi Ara

SİZCE AJDARMI ALİHANMI ARKADAŞLAR ŞİMDİ HABERLERDE VERDİLER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dogu1925 -- 26 Ocak 2007; 19:22:51 >

• zuha ajdara fena giydirdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogu1925

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    alihanın elini öpmek lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: sjsero

alihanın elini öpmek lazım

Alıntıları Göster
    Sonunda olacağı buydu.
  • bir kere kimsenin kimseye saldırmaya dövmeye hakkı yok. ikincisi alihan denen bu şarkıcı arada bir esra ceyhana çıkar ve show yapar. sürekli sesinin gzüelliğinden ve değerinin anlaşılmadığından sözeder. adama göre kendisi Türkiyede bir numara. ajdar da kendini bir numara zannediyor . o yüzden kapışmışlardır. reklamını yapıyor bence alihan. bir ara alihan boğaz köprüsünden intihar etmeye de kalkışmıştı.kendini benzinle de yakmaya kalkmış.

.........................

hakkındaki yazılar için bknzhttp://sozluk.sourtimes.org
    alihan

bir televizyon programında söz sırasının kendisine gelmesini beklerken dikkatle izlediğimde, az sonra kalkıp italyan çocuk korosu şarkıları söyleyeceğini sandıracak kadar kıvırcık saçlı, dişlek, yumurcak kılıklı bir adamdır bu.
    ama sahne aldığı zaman şarkısında "damarlarım patlasın ki seni seviyorum, kan banyoma davetlisin, benim olmazsan seni kurtlara parçalattırırım" benzeri bir güfte olduğunu görünce müspet önyargım o dakika darmadağın oldu.
    intihar şovu mu yapmış? üzüldüm yine de...
    (aziz kedi, 04.05.2002 23:34)#1224814 !?

ilk ciktigi sene yilbasi programinda "dans" adi altinda yaptigi cimnastik hareketleriyle bizi kahkahalara bogmus, gecemize renk katmis, gulmekten altimiza isetmistir. arada bir de sarki soyluyordu ama aklimda kalmamis.
    (arroway, 09.02.2003 21:18)#2329914 !?

esra ceyhan'ın mudavimlerindendir.
    yılda 100 kere çıkardı esracığına
    (neen, 07.02.2004 14:34)#3865440 !?

üzerine bir bidon benzini boşalttıktan sonra, muhtemelen içi boş zippo çakmağını yakamayan ve hayatta kalmayı başaran adamın ayıldıktan sonra söylediği ilk söz:
    - benzin yuttum
    (return to, 25.05.2004 11:41)

bugün, "önce bana para lazım sonra aşk lazım" diyerek kapının önünde sahte dolarların arasında döneldiği bir klibini gördüğüm şarkıcı. arada bir saksofoncuya yine sahte dolarlar fırlatıyordu da, saksofoncu çalmaya devam ediyordu.
    (anaglareb, 03.08.2006 15:15 ~ 15:16)#9878960 !?

bir ara "kasedim satmıyor" bilmem ne diyerekten intihar etmeye kalktığını hatırladığım kişi.
    kalkıyosun "önce bana para lazım sonra aşk lazım" diye şarkı yapıyosun (ki sen de yapmıyorsun birileri yapıyor sen çıkıp dillendiriyosun), köşelerinde 2006 yazıları olan ortasında kendi resminin olduğu amerikan doları banknotunun gezindiği klip yapıyosun.
    sonra diyosun ki kasedim satmıyor.
    (calibra, 09.08.2006 01:03 ~ 02:17)#9899006 !? *

*kaynak:http://sozluk.sourtimes.org

• quote:

Orijinalden alıntı: birdy

bir kere kimsenin kimseye saldırmaya dövmeye hakkı yok. ikincisi alihan denen bu şarkıcı arada bir esra ceyhana çıkar ve show yapar. sürekli sesinin gzüelliğinden ve değerinin anlaşılmadığından sözeder. adama göre kendisi Türkiyede bir numara. ajdar da kendini bir numara zannediyor . o yüzden kapışmışlardır. reklamını yapıyor bence alihan. bir ara alihan boğaz köprüsünden intihar etmeye de kalkışmıştı.kendini benzinle de yakmaya kalkmış.

.........................

hakkındaki yazılar için bknzhttp://sozluk.sourtimes.org
    alihan

bir televizyon programında söz sırasının kendisine gelmesini beklerken dikkatle izlediğimde, az sonra kalkıp italyan çocuk korosu şarkıları söyleyeceğini sandıracak kadar kıvırcık saçlı, dişlek, yumurcak kılıklı bir adamdır bu.
    ama sahne aldığı zaman şarkısında "damarlarım patlasın ki seni seviyorum, kan banyoma davetlisin, benim olmazsan seni kurtlara parçalattırırım" benzeri bir güfte olduğunu görünce müspet önyargım o dakika darmadağın oldu.
    intihar şovu mu yapmış? üzüldüm yine de...
    (aziz kedi, 04.05.2002 23:34)#1224814 !?

ilk ciktigi sene yilbasi programinda "dans" adi altinda yaptigi cimnastik hareketleriyle bizi kahkahalara bogmus, gecemize renk katmis, gulmekten altimiza isetmistir. arada bir de sarki soyluyordu ama aklimda kalmamis.
    (arroway, 09.02.2003 21:18)#2329914 !?

esra ceyhan'ın mudavimlerindendir.
    yılda 100 kere çıkardı esracığına
    (neen, 07.02.2004 14:34)#3865440 !?

üzerine bir bidon benzini boşalttıktan sonra, muhtemelen içi boş zippo çakmağını yakamayan ve hayatta kalmayı başaran adamın ayıldıktan sonra söylediği ilk söz:
    - benzin yuttum
    (return to, 25.05.2004 11:41)

bugün, "önce bana para lazım sonra aşk lazım" diyerek kapının önünde sahte dolarların arasında döneldiği bir klibini gördüğüm şarkıcı. arada bir saksofoncuya yine sahte dolarlar fırlatıyordu da, saksofoncu çalmaya devam ediyordu.
    (anaglareb, 03.08.2006 15:15 ~ 15:16)#9878960 !?

bir ara "kasedim satmıyor" bilmem ne diyerekten intihar etmeye kalktığını hatırladığım kişi.
    kalkıyosun "önce bana para lazım sonra aşk lazım" diye şarkı yapıyosun (ki sen de yapmıyorsun birileri yapıyor sen çıkıp dillendiriyosun), köşelerinde 2006 yazıları olan ortasında kendi resminin olduğu amerikan doları banknotunun gezindiği klip yapıyosun.
    sonra diyosun ki kasedim satmıyor.
    (calibra, 09.08.2006 01:03 ~ 02:17)#9899006 !? *

*kaynak:http://sozluk.sourtimes.org
    Ajdarın ensede tam patlatmalık duruo ama

Kaba kuvvete

• quote:

Orijinalden alıntı: oppopopo

Kaba kuvvete

Alıntıları Göster
    terbiyesizlik yapan ezik alihan terbiyesiz adam insan gibi konuşamadı başladı hakarete böyle ayılara

• quote:

Orijinalden alıntı: oppopopo

Kaba kuvvete

Alıntıları Göster
    dogu bari sen yapma yaa

• quote:

Orijinalden alıntı: Yarbay

dogu bari sen yapma yaa

Alıntıları Göster
    ahada link.

http://www.youtube.com/watch?v=pHq5USv1UY8

• quote:

Orijinalden alıntı: buca_

terbiyesizlik yapan ezik alihan terbiyesiz adam insan gibi konuşamadı başladı hakarete böyle ayılara

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: buca_

• quote:

quote:

Alıntıları Göster
    yazik olmus ajdara

• quote:

quote:

Alıntıları Göster
    izledim...
    alihan çok ucuz reklam yapıyor bence. sanatçı yerine koymadığı ajdarı kıskanmış üzerine saldırmış. çok yazık. ajdar öyle veya böyle konuşabilir sonuçta kimseye zararı olmayan kendi kendisiyle uğraşan bir adam. alihanı kınıyorum . zorla ajdara sataşmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: 4n1L

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: anls1907

ellerine saglık adam dogruları söyluyordu ajdara ajdar gene hayvanlıgını yaptı ben bu adamı tanımıyorum gibisinden laflar etti bildik ajdar sahne terk eder gibi

ama önce alihan hakaret etti

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: anls1907

ellerine saglık adam dogruları söyluyordu ajdara ajdar gene hayvanlıgını yaptı ben bu adamı tanımıyorum gibisinden laflar etti bildik ajdar sahne terk eder gibi

ama önce alihan hakaret etti

Alıntıları Göster
    Başka iş kalmadı Ajdarımı konuşuyoruz. Vay be...

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: captain_35

ya sende her ajdar topiğinde adamı savunmayı bırak. zaten işimiz yok takılıyoz işte.

• quote:

Orijinalden alıntı: maydemir52

quote:

Orjinalden alıntı: captain_35

ya sende her ajdar topiğinde adamı savunmayı bırak. zaten işimiz yok takılıyoz işte.

Alıntıları Göster
    gereksiz bi konuyu gereksizlere taşıyın o zaman

• quote:

gereksiz bi konuyu gereksizlere taşıyın o zaman

Alıntıları Göster
    alihan çok iyi pok konuşturcanız şimdi beni..zamanında boğaz köprüsünde kendini suyla yakmaya kalkışmıştı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZEUS__

alihan çok iyi pok konuşturcanız şimdi beni..zamanında boğaz köprüsünde kendini suyla yakmaya kalkışmıştı

Alıntıları Göster
    [Deleted by Admins]
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZEUS__

Alıntıları Göster
    Al birini, vur ötekine.

• quote:

Orijinalden alıntı: Deleted User

[Deleted by Admins]

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: respiro

Ajdar'ın haline hiç lafım yok zaten ama Alihan'ın da dört ayaklı bünyesine sahip bir iki ayaklı olduğunu anlamış olduk. Rezillik.

+8731324702403

Ajdar hiç değilse ruh hastası
    Ama Alihan mıdır nedir, tam bir **********

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.